Úterý 19. června 2018
svátek má Leoš, zítra Květa

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  OPILÝ A BEZ ŘIDIČÁKU

  Podnapilého řidiče zastavilo až bláto na staveništi!

  11.11.2017 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Sedmdesátiletý senior zběsile ujížděl před policisty. Zastavilo ho až bláto na staveništi, ve kterém uvízl! Policistům pouze suše řekl, že ve svém autě by jim ujel!

  Honička lupa
  Honička skončila až ve chvíli, kdy bezohledný řidič uvízl v blátě na staveništi! | Policie ČR

  Nebezpečná honička začala poblíž Biskoupek v okrese Brno-venkov. Policisté se zde snažili zastavit osobní automobil VW Polo, čekalo je ale patnáct perných kilometrů! 

  Kdyby měl svůj Mercedes, určitě by policisty setřásl!
   

   

  Senior na výzvy k zastavení nijak nereagoval a místo toho začal velmi rychle ujíždět. „Za vytrvalého deště a silného větru šofér projel vysokou rychlostí Biskoupkami, Novou Vsí, Oslavany, Padochovem a jeho cesta skončila až na staveništi rodinných domků v Neslovicích,“ uvedl policejní mluvčí Bohumil Malášek. Při své jízdě si řidič počínal naprosto bezohledně. Neustále vjížděl do protisměru a nehodě na křižovatce před Novou Vsí zabránila pouze duchapřítomnost druhého řidiče na hlavní, který jen tak tak dokázal střetu obou vozidel zabránit.

   

  Zběsilou jízdu ukončil nezodpovědný šofér až v Neslovicích, kde na staveništi uvízl v blátě. Následně hned několikrát šokoval policisty. „Poprvé, když policisté zjistili jeho totožnost. Sedmdesátiletý viditelně podnapilý muž policistům také suše sdělil, že tentokrát vyhráli oni. Kdyby prý jel svým mercedesem, tak neměli šanci. Dechovou zkoušku na alkohol odmítl s tím, že stejně řidičák nemá,“ dodal Malášek.

   

  Jak policisté později zjistili, muž má až do roku 2021 vysloven zákaz řízení. Nyní mu bude tento trest prodloužen a navíc ho nemine postih za maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...