Úterý 19. června 2018
svátek má Leoš, zítra Květa

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ZRANĚNÍM PODLEHL

  Dlouhodobému násilí v nemocnici podlehl!

  08.11.2017 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Třiašedesátiletý muž byl transportován do nemocnice s těžkými poraněními, kterým po dlouhém boji podlehl. Ukázalo se, že mu vše způsobil jeho dvaačtyřicetiletý spolubydlící!

  Násilí lupa
  Muže surově napadal jeho spolubydlící! | ThinkStock

  Těžká zranění, se kterými byl starší muž převezen v červenci do chrudimské nemocnice, si nakonec po dvouměsíčním boji vyžádala jeho život. 

  Muže dlouhodobě surově napadal jeho spolubydlící!
   

   

  Jelikož bylo na první pohled jasné, že muži taková zranění někdo způsobil a smrt nastala v přímé souvislosti s těmito zraněními, začali se případem zabývat kriminalisté. „Na základě zajištěných důkazů a indicií se kriminalisté dopátrali k 42letému muži, který se zemřelým žil ve společné domácnosti,“ uvedla policejní mluvčí Markéta Janovská.

   

  Vyšetřování dále prokázalo, že tento muž svého staršího spolubydlícího dlouhodobě surově napadal, což skončilo až červencovým transportem do nemocnice. Podezřelý navíc není policistům neznámý. Letos na jaře byl podmíněně propuštěn z vězení, kde si odpykával trest za majetkovou trestnou činnost a dříve byl trestán i za násilnou trestnou činnost.

   

  Muž byl již obviněn pro zvlášť závažný zločin těžké ublížení na zdraví s následkem smrti, za což mu v případě odsouzení hrozí až šestnáct let za mřížemi. Na svůj rozsudek nyní čeká ve vazební věznici. „Další informace vzhledem k počáteční fázi vyšetřování nebudeme sdělovat,“ dodala Janovská.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...