Úterý 19. června 2018
svátek má Leoš, zítra Květa

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  VRAŽDA

  Na chatě ubodala svého manžela!

  08.11.2017 00:05 / krimi google+ twitter facebook

  Jedenašedesátiletá žena se na chatě pohádala se svým pětapadesátiletým manželem, načež ho několikrát bodla do hrudníku! Ten svým zraněním na místě podlehl!

  Nůž lupa
  Svého manžela několikrát bodla do hrudníku! | ThinkStock

  Strašlivá vražda se stala v malé obci na Vsetínsku, kde manželé ze Vsetína trávili víkend. Idylka se zvrhla v horor ve chvíli, kdy se manželé začali hádat! 

  Při hádce svého manžela bez milosti ubodala!
   

   

  Žena totiž při hádce popadla nůž a několikrát jím svého manžela bodla do hrudníku, až upadl do bezvědomí. Přivolaný lékař po neúspěšné resuscitaci musel bohužel konstatovat smrt.

   

  „Z vyšetřování vyplývá, že oba manželé byli v době incidentu ovlivněni alkoholem,“ uvedla policejní mluvčí Lenka Javorková. Policisté ženu na místě zadrželi a převezli do policejní cely. Následně bylo místo činu důkladně ohledáno kriminalisty a na místo byl také přivolán znalec z oboru zdravotnictví.

   

  Vyšetřovatelka krajské kriminální policie již sdělila ženě obvinění ze zvlášť závažného zločinu vraždy a byl také podán návrh na její vzetí do vazby. „Ženě hrozí v případě prokázání viny trest odnětí svobody od deseti do osmnácti let,“ dodala Javorková.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...