Úterý 19. června 2018
svátek má Leoš, zítra Květa

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ŘEDITEL PODVODNÍK

  Ředitel společnosti podváděl své podřízené!

  07.11.2017 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Sedmačtyřicetiletý ředitel společnosti se napakoval na úkor nejméně osmi žen, kterým strhával část měsíční mzdy pro vlastní potřebu!

  Peníze. lupa
  Na podřízených si celkem nahrabal téměř 350 tisíc! | Policejnidenik

  Podvodník postupně od konce roku 2013 do začátku roku 2017 na území Chebska průběžně uzavíral dohody o pracovní činnosti v sociální oblasti. 

  Svým podřízeným bral peníze ze mzdy pro vlastní obohacení!
   

   

  „Nejméně 8 žen, které uzavřely dohodu o pracovní činnosti, měl jako jejich nadřízený přesvědčit, aby mu část peněz z vyplacené měsíční mzdy dávaly jako příspěvek na různé aktivity,“ uvedla policejní mluvčí Kateřina Böhmová. Mělo se jednat o náklady spojené s propagací společnosti, příspěvek na zdravotní či sociální služby nebo o dobročinné účely. „Ve skutečnosti takto získané peníze z mezd použil jinak než na účel, který ženám slíbil a se kterým původně souhlasily, čímž je uvedl v omyl,“ dodala Böhmová. Celkovou sumu ve výši téměř 350 tisíc korun získal pro obohacení sebe či někoho jiného.

   

  Obviněný je nyní stíhán na svobodě pro pokračující přečin podvod, za což mu hrozí až pět let za mřížemi. Policisté dále prověřují i další příspěvkové a obecně prospěšné organizace, které muž řídí.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...