Úterý 19. června 2018
svátek má Leoš, zítra Květa

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  HEROIN V ZÁCHODĚ

  Místo školy prodávaly drogy!

  07.11.2017 00:10 / krimi google+ twitter facebook

  Kriminalisté z toxi týmu si posvítili na povedenou rodinku. Pětatřicetiletá žena a její nezletilé dcery se věnovaly prodeji heroinu!

  Heroin lupa
  Spláchnutá taštička s drogami uvízla v odpadní rouře! | Policie ČR

  Drogové doupě se nacházelo v jednom z bytů v blízkosti centra Brna. Na základě nashromážděných informací zde kriminalisté provedli domovní prohlídku. 

  Když přišli kriminalisté, všechny drogy spláchla do záchodu!
   

   

  Na místě byla při prohlídce matka se svými dvěma nezletilými dcerami. „Při vstupu do bytu se jedna z žen uzamknula na toaletu a spláchla,“ uvedla policejní mluvčí Andrea Cejnková. Kriminalisté následně záchod demontovali a zjistili, že se dívka tímto způsobem pokusila zbavit taštičky s psaníčky heroinu, která ale uvízla v odpadní rouře.

   

  „Celkem tak policisté zajistili 48 nachystaných psaníček s drogou a také hotovost přes jedenáct tisíc korun za již prodaný materiál,“ dodala Cejnková. V tuto chvíli již ženy dále nezapíraly a ke všemu se doznaly. Povedená rodinka si prodejem drog vydělávala nejméně od začátku tohoto roku. Do rodinného „byznysu“ byly zapleteny i nezletilé dcery, které místo školní docházky prodávaly heroin přes okno bytu.

   

  Žena je prozatím obviněna za trestné činy nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy a ohrožování výchovy dítěte. Případ dále vyšetřují kriminalisté.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...