Úterý 19. června 2018
svátek má Leoš, zítra Květa

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NEPOUČITELNÁ ZLODĚJKA

  V jednom dni okradla seniorku a nezletilou holčičku!

  05.11.2017 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Nenapravitelná pětadvacetiletá zlodějka opět kradla, a to hned dvakrát v jednom dni! Nejprve okradla čtyřiaosmdesátiletou stařenku a poté ještě nezletilou dívku!

  Policejní auto. lupa
  Nenapravitelné zlodějce nyní za krádež hrozí až tři roky! | Policejnidenik

  Mladá recidivistka se zhruba v polovině září v Sokolově opět dopustila hned dvou krádeží v jeden den i přes to, že za poslední tři roky byla za krádeže odsouzena nebo potrestána okresním soudem! 

  V jednom dni stihla okrást stařenku i nezletilou dívku!
   

   

  V prvním případě si počíhala na stařenku, která si ve vchodě chtěla odemknout dveře. Zezadu k ní přistoupila a vyčkala na chvíli, kdy si seniorka rozepnula kabelku. „Toho podezřelá využila a vytáhla jí z kabelky peněženku s finanční hotovostí a věrnostními kartami,“ uvedla policejní mluvčí Kateřina Krejčí. Následně se dala na útěk a jen o pár hodin později opět udeřila. Tentokrát si vyhlédla nezletilou holčičku, která sbírala kaštany a své věci si nechala odloženy na trávě. Když dívka na chvíli nedávala na své věci pozor, ukradla jí odložený mobil a odešla.

   

  Policisté již zlodějce sdělili podezření ze spáchání přečinu krádež. Vzhledem k jejím předchozím prohřeškům jí v tomto případě hrozí až tři roky za mřížemi.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...