Úterý 19. června 2018
svátek má Leoš, zítra Květa

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ZACHRÁNILI MU ŽIVOT

  Před barem vrazil muži do břicha 25 centimetrů dlouhý nůž!

  05.11.2017 00:10 / krimi google+ twitter facebook

  Zatím neznámý muž narazil na koloběžce do druhého muže před barem. Po slovní rozepři vytáhl dlouhý nůž, který druhému muži bodl do břicha!

  nůž lupa
  Nůž s pětadvaceticentimetrovou čepelí bodl muži do břicha a utekl! | ThinkStock

  K brutálnímu napadení došlo v Českých Budějovicích v ulici Jana Opletala před barem Domino. Muž, který tudy projížděl na motorové koloběžce, vrazil do jiného, který vycházel ven ze zmíněného baru.

   

  Mezi oběma muži došlo následně k slovní rozepři, kterou koloběžkář ukončil dosti brutálním způsobem! „Muž s koloběžkou vytáhl poměrně dlouhý nůž, cca 25 cm, a tím druhého bodl do oblasti břicha,“ uvedl policejní mluvčí Milan Bajcura. Následně z místa utekl pryč. 

  Napadený měl štěstí v neštěstí, život mu zachránila pohotová manželská dvojice!
   

   

  Napadený měl obrovské štěstí, že jeho osud nebyl lhostejný manželskému páru, který šel zrovna kolem. Manželé mu totiž pohotově zastavili krvácení a přivolali na místo záchranku a policii. „V této souvislosti žádáme případné svědky incidentu, kteří by mohli jakoukoli informací přispět k objasnění závažného případu, aby nás kontaktovali na lince tísňového volání 158,“ dodal Bajcura.

   

  Případ je nyní vyšetřován pro podezření ze spáchání přečinu ublížení na zdraví. Kriminalisté dále děkují manželské dvojici, která dokázala napadenému muži zachránit život.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...