Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  ZOUFALÝ DLUŽNÍK

  Zabarikádoval se před exekutorem a vyhrožoval střelbou!

  03.11.2017 00:20 / krimi google+ twitter facebook

  Šestašedesátiletý muž se bál exekutora, proto odmítal otevřít a bránil se za každou cenu. Nyní má potíže nejen s exekutorem, ale i s policisty.

  Pistole. lupa
  Nebylo jisté, zda muž skutečně zbraň má a zda je ochoten ji použít. | Policejnidenik

  Dramatické chvíle prožívali obyvatelé bytového domu v Praze Kobylisích. Nejprve se zdálo, že do jednoho z bytů se dobývají zloději, ale pak vyšly najevo nové skutečnosti. 

   

  „Přijali oznámení o tom, že se kdosi vloupává do jednoho z bytů v ulici Nad Šutkou, ale po příjezdu na místo jsme zjistili, že se nejedná o jakékoli protiprávní jednání, nýbrž o výkon exekuce vůči oznamovateli,“ popsal celou událost policejní mluvčí Tomáš Hulan.  

  Zabarikádovaný muž vyhrožoval střelbou, přesto do bytu vtrhla zásahová jednotka.
   

   

  „Během zásahu muž vyhrožoval, že použije zbraň proti sobě nebo každému jinému, kdo se přiblíží k bytu či do něj vstoupí,“ vylíčil Hulan.

   

  S mužem mluvil přes zabarikádované dveře i policejní vyjednávač, ale neúspěšně. Proto se do bytu musela násilím dostat zásahová jednotka, která šestašedesátiletého muže zadržela. Muž se prý zabarikádoval proto, že koncem října požádal o odklad exekuce a zatím nebyl o rozhodnutí vyrozuměn. Okolnostmi případu se dál budou zabývat policisté.

  mak | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...