Pátek 20. července 2018
svátek má Ilja, zítra Vítězslav

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Psi se živili lidským masem!

  Šokující zpráva ze Slovenska! Hladoví psi hodovali na vlastním pánovi!

  31.01.2016 00:00 / krimi google+ twitter facebook

  Děsivý případ se stal ve slovenském Komárně. Smečka psů se tu několik dní živila masem ze svého vlastního pána. Obličej mu tak zohavili, že mrtvého nesměla vidět ani vlastní rodina!

  rozzuřený pes lupa
  Zoufalí a hladoví psi sežrali na Slovensku svému pánovi kus obličeje. | Wikimedia Commons / Dove

  Hrůzostrašný pohled se naskytl strážníkům a hasičům ze slovenského Komárna, kteří šli zkontrolovat místního muže. Dlouho nevyšel ven a oni měli obavy o jeho život. Muž žil v domě sám a společnost mu dělala jen smečka psů. Pohled, kterým se jim při vstupu do domu naskytl, do smrti nezapomenou!  

  Zoufalí psi snědli svému pánovi kus obličeje!
   

   

  Muž ležel mrtvý v posteli a hladoví psi mu děsivým způsobem zohavili obličej! Po smrti svého pána byli v domě uvězněni a k šílené hostině na vlastním pánovi je tak musela přinutit zoufalá situace a obrovský hlad. Tvář muže byla tak zdevastovaná, že policisté ani rodině zemřelého nepovolili tělo vidět. Podle všeho psi rozsápali obličej svého pána až poté, co muž zemřel. Přesnou příčinu úmrtí ale odhalí až nařízená pitva. 

   

  Podobné případy evidují i čeští policisté. Hororový pohled se naskytl například loni v dubnu hasičům a policistům ve Varnsdorfu. V domě zemřela sedmdesátiletá žena a než ji někdo našel, její psi tělo roztrhali, okousali a části těla pak ještě roznesli po domě.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...