Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  VĚZEŇ NA ÚTĚKU

  Zběsilá honička! Vandal při útěku seskočil z galerie nákupního centra a zranil se!

  30.10.2017 08:01 / krimi google+ twitter facebook

  Dramatická honička vylekala návštěvníky brněnského nákupního centra. Při útěku před policejní hlídkou se vandal vážně zranil. Následně se ukázalo, že jde o vězně z břeclavské věznice.

  Policejní znak lupa
  Policejní hlídka netušila, že honí vězně. | Policejnidenik

  Zapalováním popelnic u autobusového nádraží Zvonařka v Brně na sebe upozornil čtyřiačtyřicetiletý recidivista. „Oznámení o výtržnictví přijali policisté přes tísňovou linku. Při příjezdu policejní hlídky na uvedené místo se dal pachatel na útěk,“ popsala událost policejní mluvčí Andrea Cejnková.  

  Ukázalo se, že prchající vandal je vězeň!
   

  Prchající výtržník zamířil do obchodního centra, přičemž na výzvy pronásledujících policistů nereagoval. „V okamžiku, kdy neměl další cestu k úniku, skočil z prvního patra galerie dolů,“ vylíčila honičku Cejnková. Policisté podezřelého muže za užití donucovacích prostředků zpacifikovali. „Vzhledem k tomu, že si při pádu poranil obě paty, odnesli ho policisté do vozidla a převezli do nemocnice,“ uvedla mluvčí.

   

  Z dalšího šetření vyšlo najevo, že se jedná o čtyřiatřicetiletého  vězně, který se měl vrátit do výkonu trestu do věznice v Břeclavi. Chvíli před tím než zapálil popelnice, se měl dopustit ještě krádeže zapalovače v místní trafice. „Je velice pravděpodobné, že byl pod vlivem omamných látek, což potvrdí až výsledky laboratorního vyšetření,“ naznačila Cejnková.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...