Úterý 19. června 2018
svátek má Leoš, zítra Květa

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NEHODA TRAKTORU

  Opilý traktorista způsobil blackout!

  23.10.2017 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Pětatřicetiletý muž způsobil nehodu, jejíž následky si možná ani nedokázal představit. Způsobil výpadek proudu na téměř devíti stech odběrných místech!

  Poškozené vedení lupa
  Traktorista se nevěnoval řízení a narazil do sloupu elektrického vedení! | Policie ČR

  Opilý traktorista řídil traktor John Deere v obci Hranice na Chebsku. Při práci na poli se příliš nevěnoval řízení a způsobil pohromu! 

  Kvůli opilému traktoristovi zůstalo 900 domácností bez elektrického proudu.
   

   

  Přední částí vozidla narazil do sloupu vysokého napětí před sebou, který se vyvrátil a pnutím drátů se poškodily i další dva sloupy,“ uvedl policejní mluvčí Daniel Dvořák. Navíc došlo také k poškození izolátorů a do téměř devíti set odběrných míst se přerušila dodávka elektrického proudu v okolních obcích! „Policisté na místě provedli u řidiče traktoru dechovou zkoušku na přítomnost alkoholu s pozitivním výsledkem. Byla naměřena hodnota 1,95 promile alkoholu a opakovanou zkouškou 1,99 promile alkoholu,“ dodal Dvořák. Škoda, kterou traktorista způsobil na sloupech vysokého napětí a výpadkem elektřiny byla stanovena na více než 100 tisíc.

   

  Policisté opilému traktoristovi sdělili podezření ze spáchání přečinu poškození a ohrožení provozu obecně prospěšného zařízení z nedbalosti, za což mu hrozí až rok vězení.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...