Úterý 19. června 2018
svátek má Leoš, zítra Květa

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NENAPRAVITELNÝ AGRESOR

  V parku zmlátil ženu na lavičce!

  21.10.2017 00:20 / krimi google+ twitter facebook

  Čtyřiadvacetiletý mladík z ničeho nic napadl devětačtyřicetiletou ženu v parku na lavičce! Začal do ní kopat hlava nehlava!

  Policejní znak lupa
  Agresor nebyl policistům neznámý, za obdobný čin byl již dříve odsouzen! | Policie ČR

  Agresivní výtržník zaútočil na svou oběť po půlnoci začátkem července v Gorazdově parku v Třebíči. Na tísňovou linku se někdo obrátil s tím, že se z parku ozývají rány a křik! 

  Ležící ženu poplival a pak ji nemilosrdně zkopal!
   

   

  Na místo okamžitě vyrazila policejní hlídka, která na místě činu našla už jen zbitou a zraněnou ženu, které policisté ihned přivolali záchranku. Dále začali celý případ prověřovat. „Na základě šetření policisté zjistili, že devětačtyřicetiletá žena ležela na lavičce v parku, když k ní přišel neznámý mladý muž, který ji nejprve slovně napadl, plivl na ni a poté ji opakovaně kopl nohou,“ uvedla policejní mluvčí Jana Kroutilová. Poškozená po útoku skončila s několika zhmožděninami a s tržnou ránou na hlavě.

   

  Na základě vyšetřování a pomocí záznamů z bezpečnostních kamer se policistům podařilo zjistit totožnost podezřelého, který byl za obdobnou trestnou činnost již dříve odsouzen.

   

  Na základě shromážděných důkazů mu již bylo sděleno podezření z přečinů výtržnictví a ublížení na zdraví. S ohledem na jeho trestnou minulost mu navíc nyní hrozí přísnější trest.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...