Pondělí 16. července 2018
svátek má Luboš, zítra Martina

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  DOMÁCÍ NÁSILÍ

  Drasticky týrala svého přítele!

  20.10.2017 08:01 / krimi google+ twitter facebook

  Bití, nadávky, vydírání a strádání musel snášet devětašedesátiletý muž od ženy, která mu nabídla přátelství a bydlení. Sokolovští policisté již pětašedesátiletou ženu obvinili.

  Policejní auto. lupa
  Dlouhou dobu muž neměl šanci vše nahlásit na policii. | Policejnidenik

  Drsné způsoby má zřejmě pětašedesátiletá žena z malé obce na Sokolovsku. Patří k nim i agresivní útoky, o čemž se mohl na vlastní kůži přesvědčit i její devětašedesátiletý přítel, kterého nastěhovala do svého bytu s tím, že se mu u ní bude žít lépe. Opak byl však pravdou.  

  Držela muže v zajetí. Musel ji ve všem poslechnout.
   

  Nejprve měl muž válendu v kuchyni, kde pobýval. Později ho žena přestěhovala do chodby bytu, kde spal na matraci. Přístup do ostatních místností měl jenom se souhlasem obviněné ženy. „Zdržovat se mohl jen v chodbě a čekat na rozkazy obviněné,“ upřesnila policejní mluvčí Kateřina Krejčí. „Žena měla muže nutit vykonávat domácí práce, a pokud nebyla spokojená s jejich provedením, fyzicky jej napadala údery pěstí do obličeje a těla. Když chtěl muž po napadení zajít na ošetření, bylo mu v tom zabráněno uzamčením v bytě,“ vylíčila otřesné životní podmínky.

   

  Panovačná žena však muže nutila i ke krádežím. „Pod pohrůžkou násilí jej měla nutit krást v obchodě. Pokaždé byl však ostrahou přistižen, takže se mu žádná krádež nepovedla,“ uvedla Krejčí. Aby toho nebylo málo, docházela žena s mužem na poštu pro důchod, kde mu ho ihned odebrala i s občanských průkazem. „Tímto jednáním způsobila poškozenému hmotnou škodu přesahující 65 tisíc korun,“ vyčíslila mluvčí. Nenasytná žena pak také donutila muže, aby si vzal úvěr. Nyní jí hrozí až čtyři roky za mřížemi.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...