Sobota 24. února 2018
svátek má Matěj, zítra Liliana
  ZBĚSILÁ JÍZDA

  Nepochopitelné! Motorkář kličkoval před spěchajícími záchranáři a bránil jim v jízdě!

  20.10.2017 00:20 / krimi google+ twitter facebook

  Zřejmě jen pro svou zábavu kličkoval po silnici devětapadesátiletý motocyklista v obci Knapovec na Orlickoústecku. Při své divoké jízdě porušil několik předpisů a zejména omezil jízdu spěchajících záchranářů v sanitce.

  Sanitka. lupa
  Lékaři spěchali za pacientem v bezvědomí. Motorkář jim cestu zkomplikoval. | Policejnidenik

  Riskantní jízdou na silnici mezi Ústím nad Orlicí a Lanškrounem ohrožoval devětapadesátiletý motorkář všechny účastníky silničního provozu. „Řidič motocyklu neměl umožnit sanitnímu vozu zdravotnické záchranné služby jedoucímu na výstražné a zvukové zařízení, bezpečný a plynulý průjezd k pacientovi v bezvědomí,“ vylíčila policejní mluvčí Lenka Vilímková.  

  Motorkář zběsile uháněl obcí, riskantně předjížděl a omezoval sanitku, což bude mít dohru u správního orgánu. 
   

  Muž dokonce i nebezpečně předjížděl. „Ve vysoké rychlosti překračující povolenou rychlost jízdy v obci, měl předjíždět traktor s vlekem, aniž by dal znamení o změně směru jízdy,“ popsala detaily Vilímková. Policisté následně zjistili, že muž zřejmě navíc na motocyklu užil registrační značku přidělenou jinému stroji. Nyní čelí podezření z přestupku proti zákonu o silničním provozu, který bude projednávat příslušný správní úřad.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...