Úterý 19. června 2018
svátek má Leoš, zítra Květa

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ZBĚSILÁ JÍZDA

  Nepochopitelné! Motorkář kličkoval před spěchajícími záchranáři a bránil jim v jízdě!

  20.10.2017 00:20 / krimi google+ twitter facebook

  Zřejmě jen pro svou zábavu kličkoval po silnici devětapadesátiletý motocyklista v obci Knapovec na Orlickoústecku. Při své divoké jízdě porušil několik předpisů a zejména omezil jízdu spěchajících záchranářů v sanitce.

  Sanitka. lupa
  Lékaři spěchali za pacientem v bezvědomí. Motorkář jim cestu zkomplikoval. | Policejnidenik

  Riskantní jízdou na silnici mezi Ústím nad Orlicí a Lanškrounem ohrožoval devětapadesátiletý motorkář všechny účastníky silničního provozu. „Řidič motocyklu neměl umožnit sanitnímu vozu zdravotnické záchranné služby jedoucímu na výstražné a zvukové zařízení, bezpečný a plynulý průjezd k pacientovi v bezvědomí,“ vylíčila policejní mluvčí Lenka Vilímková.  

  Motorkář zběsile uháněl obcí, riskantně předjížděl a omezoval sanitku, což bude mít dohru u správního orgánu. 
   

  Muž dokonce i nebezpečně předjížděl. „Ve vysoké rychlosti překračující povolenou rychlost jízdy v obci, měl předjíždět traktor s vlekem, aniž by dal znamení o změně směru jízdy,“ popsala detaily Vilímková. Policisté následně zjistili, že muž zřejmě navíc na motocyklu užil registrační značku přidělenou jinému stroji. Nyní čelí podezření z přestupku proti zákonu o silničním provozu, který bude projednávat příslušný správní úřad.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...