Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  BĚSNÍCÍ NARKOMAN

  Nejdřív chtěl podpálit benzinku, pak poničil tři auta!

  17.10.2017 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Čtyřiašedesátiletému muži drogy doslova zastínily mysl! Nejdříve na čerpací stanici rozlil benzín a pokusil se ji zapálit a poté ještě nabořil v koloně tři auta!

  benzin lupa
  Po celé čerpací stanici rozlil benzín a pokusil se ji zapálit! | Internet

  Běsnící narkoman si na benzince v Černé Hoře na Blanensku natankoval benzín do kanystrů a k tomu si navíc koupil zapalovače.

   

  Poté obsluze čerpací stanice doslova vyrazil dech, když začal vyhrožovat, že celou benzinku podpálí a nechá vyhodit do vzduchu. „V prostoru stanice drogami ovlivněný muž rozlil benzín, ale naštěstí se mu jej nepodařilo zakoupenými zapalovači zapálit,“ uvedl policejní mluvčí Bohumil Malášek. Nakonec se mu podařilo založit požár až na přístupové komunikaci k benzince a odjel autem pryč. Tento oheň se naštěstí podařilo stále ještě šokované obsluze rychle uhasit. 

  Když se mu nepodařilo vyhodit benzinku do vzduchu, jel nabourat tři auta!
   

   

  Feťák svého řádění ale stále nehodlal zanechat! Před obcí Lipůvka se rozhodl předjet kolonu aut, při předjížděcím manévru ale kromě svého auta poškodil ještě tři další, přičemž celková škoda, kterou způsobil, se blíží ke dvěma stům tisícům.

   

  Řidičům poškozených aut se podařilo zfetovaného viníka zdržet na místě až do příjezdu policie. Ten když strážce zákona spatřil, začal jim nadávat a ohrožoval je tyčí. „Policisté byli nuceni muže, který mimo jiné vniknul na pozemek jednoho z rodinných domků, uklidnit za použití elektrického paralyzéru a přiložili mu služební pouta,“ dodal Malášek.

   

  Test na drogy ukázal, že agresorovi koluje v žilách pervitin a kokain. Nakonec skončil v policejní cele a nyní se bude zodpovídat z obecného ohrožení, porušování domovní svobody a násilí proti úřední osobě. Policisté navíc podají v nejbližší době návrh na jeho vzetí do vazby.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...