Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  ŽÁRLIVÁ SCÉNA

  Večírek skončil žárlivým tyátrem!

  14.10.2017 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Dvaatřicetiletý muž to na večírku se svým o třináct let starším kamarádem a se svou přítelkyní značně přehnal s alkoholem. Výsledkem byla žárlivá scéna, na kterou celý dům jen tak nezapomene!

  Vykopnuté dveře lupa
  Opilý žárlivec vykopl dveře do bytu svého soka! | Policejnidenik

  Pijatika se odehrála v jednom z panelových domů v Turnově na Semilsku. Muž se svou přítelkyní si jako hosta pozvali staršího kamaráda, který bydlí v tom samém domě.

   

  Nezměrná konzumace alkoholu ale nenechala na problém dlouho čekat a dosti negativně ovlivnila chování všech aktérů, zejména však přímo hostitele. „Hostitel nebyl spokojen s chováním své přítelkyně natolik, že ji z bytu ten večer vyhodil a nazval ji poběhlicí,“ uvedla policejní mluvčí Ivana Baláková. 

  V záchvatu žárlivosti hulákal na celý barák, pak vykopl dveře a tyčí zmlátil svého soka!
   

   

  Na to se zavržené ženy ujal starší z mužů a nabídl jí útočiště ve svém bytě. Když to ale zjistil její přítel, doslova se mu zatemnilo před očima a šel si to s ní a jejím ochráncem rázně vyřídit. To se naneštěstí pro celý panelák neobešlo bez velmi hlasitého humbuku, kdy se mladší muž domáhal přístupu do bytu svého soka křikem a mlácením a kopáním do dveří. Nakonec se mu dveře podařilo vykopnout, a když vtrhl dovnitř, majitele bez varování napadl tyčí, kterou mu způsobil zranění na hlavě. Následně agresora už zadrželi policisté.

   

  Zlost ale agresora nepřešla ani po propuštění od policejního výslechu! „Z policejní služebny zamířil rovnou do bytu napadeného, kterému vyhrožoval tím, že mu zabije dceru,“ dodala Baláková. V tu chvíli už ale policistům došla definitivně trpělivost a podali návrh na vzetí násilníka do vazby, přičemž soud tomuto návrhu vyhověl.

   

  Žárlivec je v tuto chvíli obviněn ze zločinu těžkého ublížení na zdraví ve stádiu pokusu a dále z přečinů porušování domovní svobody a nebezpečného vyhrožování, za což mu hrozí až deset let za mřížemi.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...