Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  RVAČKA S OPILCEM

  Po rvačce s ožralou skončil s vykloubeným ramenem!

  12.10.2017 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Opilý surovec napadl řidiče autobusu MHD! Důvodem bylo to, že ho řidič upozornil na to, že nesmí vozem cestovat s otevřenou plechovkou piva!

  Neurvalec z autobusu lupa
  Po neurvalém cestující policisté nadále pátrají. | Policie ČR

  Neurvalec nastoupil do autobusu číslo 67 v Brně v Cimburkově ulici před nákupním centrem Královo Pole. Držel při tom v ruce otevřenou plechovku s pivem. 

  Grázl s plechovkou piva v ruce zmlátil řidiče autobusu!
   

   

  Řidič tohoto cestujícího upozornil, že nemůže jet v autobuse s otevřeným pitím,“ uvedla policejní mluvčí Andrea Cejnková. Na to mladík reagoval velmi podrážděně a velmi vulgárně se do řidiče pustil. Nereagoval ani na výzvu předložení platné jízdenky, místo toho své útoky dále stupňoval, začal do řidiče strkat a nakonec se strhla bitka. Oba dva při potyčce vypadli z autobusu ven. Řidič při tom utrpěl zranění a dokonce si i vykloubil rameno. Mladý grázl nakonec z místa utekl pryč.

   

  Policisté po agresivním mladíkovi nadále pátrají a žádají veřejnost a případné svědky o pomoc se ztotožněním. „Mladík má asi 25 let, je bílé pleti, hubený, má krátké tmavé vlasy a protáhlý obličej. Mluvil česky bez přízvuku a bez jakékoli vady řeči. Na sobě měl mikinu tmavé barvy s nápisem New York 86, modré rifle a batoh tmavé barvy,“ dodala Cejnková.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...