Sobota 26. května 2018
svátek má Filip, zítra Valdemar

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  RVAČKA S OPILCEM

  Po rvačce s ožralou skončil s vykloubeným ramenem!

  12.10.2017 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Opilý surovec napadl řidiče autobusu MHD! Důvodem bylo to, že ho řidič upozornil na to, že nesmí vozem cestovat s otevřenou plechovkou piva!

  Neurvalec z autobusu lupa
  Po neurvalém cestující policisté nadále pátrají. | Policie ČR

  Neurvalec nastoupil do autobusu číslo 67 v Brně v Cimburkově ulici před nákupním centrem Královo Pole. Držel při tom v ruce otevřenou plechovku s pivem. 

  Grázl s plechovkou piva v ruce zmlátil řidiče autobusu!
   

   

  Řidič tohoto cestujícího upozornil, že nemůže jet v autobuse s otevřeným pitím,“ uvedla policejní mluvčí Andrea Cejnková. Na to mladík reagoval velmi podrážděně a velmi vulgárně se do řidiče pustil. Nereagoval ani na výzvu předložení platné jízdenky, místo toho své útoky dále stupňoval, začal do řidiče strkat a nakonec se strhla bitka. Oba dva při potyčce vypadli z autobusu ven. Řidič při tom utrpěl zranění a dokonce si i vykloubil rameno. Mladý grázl nakonec z místa utekl pryč.

   

  Policisté po agresivním mladíkovi nadále pátrají a žádají veřejnost a případné svědky o pomoc se ztotožněním. „Mladík má asi 25 let, je bílé pleti, hubený, má krátké tmavé vlasy a protáhlý obličej. Mluvil česky bez přízvuku a bez jakékoli vady řeči. Na sobě měl mikinu tmavé barvy s nápisem New York 86, modré rifle a batoh tmavé barvy,“ dodala Cejnková.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...