Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  PÁS JI MÁLEM UDUSIL

  Jen o vlásek unikla udušení!

  12.10.2017 00:20 / krimi google+ twitter facebook

  Šlofík v autě ji málem stál život! Při podřimování se ženě omotal bezpečnostní pás kolem krku a začal ji dusit!

  Bezpečnostní pás lupa
  Pás se ženě omotal kolem krku a začal ji dusit! | Shutterstock

  Všímavost zachránila život ženě v Hradci Králové, která prý usnula v autě na Pospíšilově třídě. Ženu v blikajícím autě, která nereagovala na žádné podněty, nahlásila na tísňovou linku anonymní oznamovatelka. 

  Po šlofíku v autě už se nemusela probudit! Policisté ji naštěstí zachránili.
   

   

  Na místo okamžitě vyrazila policejní hlídka. „Policisté na ženu ťukali, volali, ale žena vůbec nereagovala. Zkusili otevřít dveře, které však u řidiče byly zamčené,“ uvedla policejní mluvčí Iva Kormošová. Dveře spolujezdce byly naštěstí odemčené, a tak se policisté mohli dostat dovnitř tudy. Všimli si, že žena dýchá jen velmi slabě a má kolem krku omotaný bezpečnostní pás!

   

  Pás ji uvolnili a žena se zhluboka nadechla. Začala však chrčet a opět ztrácet vědomí,“ dodala Kormošová. Naštěstí se strážcům zákona podařilo ji probrat a udržet při vědomí. Žena sice v žádném případě nechtěla volat záchranku, policisté ji v obavě o její zdraví ale přeci jenom přivolali. Svůj kolaps vysvětlila žena tím, že odvezla domů kolegyni z práce a poté v autě usnula, protože byla velmi unavená. Jak se jí pás omotal kolem krku, ale nijak vysvětlit nedokázala. Pokus o sebevraždu však striktně odmítla.

   

  Poté, co ženu policisté předali do rukou záchranářů, byla vyšetřena. Nebyla však nalezena žádná zranění, ani žádné zdravotní komplikace.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...