Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  STALKING

  S rozchodem se nedokázal smířit!

  10.10.2017 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Osmačtyřicetiletý muž se zřejmě nedokázal smířit s tím, že od své přítelkyně dostal kopačky. Začal ji proto pronásledovat!

  Stalking lupa
  Přestože byl za stalking již odsouzen, svou bývalou lásku pronásledoval dál! | Internet

  Nebezpečný stalker z Vyškova svou bývalou přítelkyni stále pronásleduje i poté, co byl za tento trestný čin již začátkem tohoto roku odsouzen! 

  Jeho pronásledování musely zastavit až zdi vazební věznice!
   

   

  I když mu soud mimo jiné nařídil povinnost zdržet se neoprávněných zásahů do práv jeho bývalé přítelkyně zejména v podobě vyhledávání, oslovování, osobního či zprostředkovaného kontaktu, nedá si říct,“ uvedla policejní mluvčí Alice Musilová. Žena se tak opět musela v červenci obrátit na policii.

   

  Kriminalisté tak znovu sdělili muži obvinění z trestného činu nebezpečné pronásledování, ani to však nestačilo. Přes to přese všechno pronásledovatel ženu nadále stalkoval i v září. „Nebezpečný vytrvalec i nadále během září svou bývalou přítelkyni pronásledoval, vcházel jí do cesty, sledoval ji, běhal a chodil za ní,“ dodala Musilová.

   

  Za toto jednání tak skončil v policejní cele, načež kriminalisté podali podnět na jeho vzetí do vazby. Ten soud akceptoval a poškozená žena si tak konečně může aspoň trochu oddychnout.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...