Pondělí 23. července 2018
svátek má Libor, zítra Kristýna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ZMLÁTIL SVOU MILOU

  Po hádce brutálně napadl svou přítelkyni!

  09.10.2017 09:00 / krimi google+ twitter facebook

  Třiatřicetiletý muž neovládl své emoce a když ho po hádce chtěla jeho o dva roky starší přítelkyně opustit, brutálně ji zmlátil!

  domácí násilí lupa
  Svou milou chytil za vlasy a vláčel ji po zemi! | ThinkStock

  Hádka páru v jedné z městských částí Zlína přerostla v hotové peklo. Když se dívka rozhodla odejít ze společně obývaného domu, její partner ji doběhl a zaútočil na ni! 

  Budu s tvou hlavou běhat po vesnici, hrozil agresor své přítelkyni a ohrožoval ji přitom sekerou.
   

   

  Agresivní muž chytil ženu za vlasy a začal ji vláčet po zemi. Při tom jí navíc ještě uštědřil několik kopanců. Nakonec jí sebral batoh, ve kterém měla peněženku a oblečení a odnesl ho domů. „Tam vzal sekyru, vrátil se za svou milou, chytil ji zezadu a sekeru jí přiložil ke krku. Děsil ji slovy, že s její hlavou bude běhat po vesnici,“ uvedla policejní mluvčí Monika Kozumplíková. Ženě se naštěstí podařilo mu sekeru vytrhnout, zahodit a poté utéct pryč. „Muž ji opět dostihl, chytil za vlasy a kopal do nohou až do okamžiku, kdy ho okřikli náhodní svědci, kteří zároveň zavolali na policii,“ dodala Kozumplíková.

   

  Přestože se agresorovi podařilo před policisty uprchnout, hned na další den ho našli, jak se schovává na půdě cizího domu, kde se vydával za někoho jiného.

   

  Policejní komisař již muži sdělil obvinění ze zvlášť závažného zločinu těžké ublížení na zdraví ve stadiu pokusu a z trestných činů nebezpečné vyhrožování, výtržnictví a krádež. Na verdikt soudu počká agresor ve vazební věznici.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...