Úterý 19. června 2018
svátek má Leoš, zítra Květa

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ZMLÁTILA OCHRANKU

  Agresivní mladá dívka

  09.10.2017 00:20 / krimi google+ twitter facebook

  Teprve pětadvacetiletá dívka se začala chovat velmi agresivně. Nejprve zranila pracovníka ochranky, u toho ale nezůstala!

  Policie. lupa
  Po krádeži sladkostí konečně skončila v rukou policie! | Policejnidenik

  Agresivní výtržnice začala páchat zlo v Českých Budějovicích v městské části Suché Vrbné. Ve zdejším nákupním centru napadla pracovníka ochranky. 

  Zaútočila na pracovníka ochranky a poslala ho tak na tříměsíční léčení!
   

   

  Dívka sekuriťáka shodila dolů z nákladové rampy. Poškozený muž při tom utrpěl zranění, se kterými se musí léčit tři měsíce. Pár týdnů nato opět řádila, tentokrát na recepci v ubytovacím zařízení, kde prokopla skleněnou výplň dveří, čímž způsobila škodu za deset tisíc. Do třetice se ještě pokusila krást.

   

  V prodejně si vybrala několik desítek cukrovinek různých druhů, které uschovala a prošla přes pokladnu,“ uvedl policejní mluvčí Milan Bajcura. Když se ji pokusil pracovník ostrahy zastavit, začala ho zuřivě mlátit. Tentokrát ale nedošlo k žádným zraněním a nezvedená dívka teď musí za své výstřelky pykat.

   

  Z rukou kriminalistů si již převzala usnesení o zahájení trestního stíhání pro ublížení na zdraví, poškození cizí věci a krádež. „Její trestní stíhání je vedeno na svobodě,“ dodal Bajcura.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...