Středa 20. června 2018
svátek má Květa, zítra Alois

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NAPADENÍ POLICISTY

  Agresivní vetřelec bodl policistu!

  07.10.2017 07:55 / krimi google+ twitter facebook

  Devětapadesátiletý muž vnikl do cizího domu na půdu a začal zde pořvávat a ničit věci! Když se ho snažil policista zpacifikovat, zaútočil na něj nožem!

  Policejní auto. lupa
  Okupovanou půdu nechtěl agresor za žádnou cenu opustit! | Policejnidenik

  Policisté přijali oznámení od majitele rodinného domu v Hluku na Uherskohradišťsku, že se mu na půdě pohybuje cizí muž, který zde křičí a rozbíjí věci. 

  Policistu bodl do nožem do hrudníku!
   

   

  Když se na místo dostavila policejní hlídka, vetřelec stále nechtěl půdu opustit a aby se k němu nikdo nedostal, vytáhl žebřík, kterým se na půdu dalo dostat, nahoru. „Navíc všem vulgárně nadával a vyhrožoval, že zabije je i sebe, pokud se k němu přiblíží. Z půdy vyhazoval nejrůznější věci, např. demižony a dřevěné desky,“ uvedla policejní mluvčí Milena Šabatová.

   

  Na místo tedy museli přijet i hasiči, záchranáři a vyjednavač, který se s agresivním mužem snažil komunikovat. Toho agresivita ale vůbec nepřecházela, a když se jednomu z policistů přeci jen podařilo se na okupovanou půdu dostat, vrhl se na něj nejdříve s dřevěnou tyčí a poté na něj zaútočil nožem. Bodná rána do hrudníku naštěstí neprošla skrz balistickou vestu.

   

  Když se agresora nakonec podařilo zpacifikovat, podstoupil lékařské vyšetření a následně byl převezen do psychiatrické léčebny v Kroměříži. Nyní je podezřelý z trestného činu porušování domovní svobody, nebezpečné vyhrožování a násilí proti úřední osobě, za což může skončit ve vězení až na šest let. „Případ nadále vyšetřují uherskohradišťští kriminalisté,“ dodala Šabatová.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...