Pondělí 19. února 2018
svátek má Patrik, zítra Oldřich
  NAPADENÍ POLICISTY

  Agresivní vetřelec bodl policistu!

  07.10.2017 07:55 / krimi google+ twitter facebook

  Devětapadesátiletý muž vnikl do cizího domu na půdu a začal zde pořvávat a ničit věci! Když se ho snažil policista zpacifikovat, zaútočil na něj nožem!

  Policejní auto. lupa
  Okupovanou půdu nechtěl agresor za žádnou cenu opustit! | Policejnidenik

  Policisté přijali oznámení od majitele rodinného domu v Hluku na Uherskohradišťsku, že se mu na půdě pohybuje cizí muž, který zde křičí a rozbíjí věci. 

  Policistu bodl do nožem do hrudníku!
   

   

  Když se na místo dostavila policejní hlídka, vetřelec stále nechtěl půdu opustit a aby se k němu nikdo nedostal, vytáhl žebřík, kterým se na půdu dalo dostat, nahoru. „Navíc všem vulgárně nadával a vyhrožoval, že zabije je i sebe, pokud se k němu přiblíží. Z půdy vyhazoval nejrůznější věci, např. demižony a dřevěné desky,“ uvedla policejní mluvčí Milena Šabatová.

   

  Na místo tedy museli přijet i hasiči, záchranáři a vyjednavač, který se s agresivním mužem snažil komunikovat. Toho agresivita ale vůbec nepřecházela, a když se jednomu z policistů přeci jen podařilo se na okupovanou půdu dostat, vrhl se na něj nejdříve s dřevěnou tyčí a poté na něj zaútočil nožem. Bodná rána do hrudníku naštěstí neprošla skrz balistickou vestu.

   

  Když se agresora nakonec podařilo zpacifikovat, podstoupil lékařské vyšetření a následně byl převezen do psychiatrické léčebny v Kroměříži. Nyní je podezřelý z trestného činu porušování domovní svobody, nebezpečné vyhrožování a násilí proti úřední osobě, za což může skončit ve vězení až na šest let. „Případ nadále vyšetřují uherskohradišťští kriminalisté,“ dodala Šabatová.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...