Úterý 19. června 2018
svátek má Leoš, zítra Květa

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  LÉČILA OPILÁ

  Opilá lékařka ordinovala i řídila auto!

  06.10.2017 00:20 / krimi google+ twitter facebook

  Na opilou lékařku v ordinaci v Dubicku u Šumperka upozornili policii pacienti. Policisté jí naměřili přes dvě promile. Aby toho nebylo málo, o pár hodin později ji policisté kontrolovali, když stále ještě opilá řídila auto.

  Alkohol. lupa
  Kvůli alkoholu má lékařka konflikt nejen se zákonem. | Policejnidenik

  Lékařka s třicetiletou praxí se má z čeho zodpovídat. Řádně posilněná alkoholem totiž léčila své pacienty i řídila auto. „Policejní hlídka, která dorazila do ordinace v obci Dubicko, zjistila u lékařky dechovou zkouškou 2,16 promile alkoholu v dechu," uvedla policejní mluvčí Jiřina Vybíhalová.  

  Opilá lékařka neváhala a usedla za volant. Jak to vysvětlí svým pacientům?

   

  Lékařka se přiznala, že si dopřála nějaké víno i tvrdý alkohol. Na výzvu policistů uzavřela ordinaci a vypravila se domů. Bohužel – autem. Při jízdě opět potkala policisty a opět se musela podrobit dechové zkoušce.

   

  „Přístroj znovu ukázal hodnoty kolem dvou promile,“ upřesnila mluvčí. Nyní čeká lékařku nelehké vysvětlování. Získat si zpět důvěru pacientů nebude snadné. "Ve věci jsme zahájili úkony trestního řízení pro trestný čin ohrožení pod vlivem návykové látky, za který může být uložen trest odnětí svobody až na tři léta, peněžitý trest i zákaz řízení," uzavřela Vybíhalová.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...