Úterý 19. června 2018
svátek má Leoš, zítra Květa

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  OPILEC ZA VOLANTEM

  Když chtěl ujet od nehody, znovu havaroval!

  03.10.2017 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Třiatřicetiletý muž usedl za volant ve značně podroušeném stavu. V důsledku toho dvakrát hned po sobě havaroval!

  Nehoda lupa
  Chtěl ujet od nehody, místo toho znovu havaroval! | Policie ČR

  Opilý řidič Škody Felicia zastavil na křižovatce v obci Kaple na Prostějovsku za řidičem Škody Octavia, který dával přednost vozidlu jedoucímu po hlavní. 

  Útěk mu nevyšel, nezvládl jízdu po opravované silnici a havaroval!
   

   

  Z dosud nezjištěných příčin to ale při rozjíždění řidič Felicie napálil do řidiče před sebou. „Při řešení vzniklé situace řidič Felicie vykazoval známky ovlivnění alkoholem. Proto byli na místo přivoláni policisté,“ uvedl policejní mluvčí František Kořínek. Když tuto skutečnost řidič Felicie zjistil, okamžitě naskočil do auta a chtěl z místa nehody odjet směrem na Smržice.

   

  Narazil však, a to doslova, na to, že je tato komunikace v rekonstrukci. Nejspíše vlivem alkoholu zde řidič nezvládl řízení a vyjel vpravo ze silnice. Zde byl též dopaden strážci zákona, kteří u něj provedli dechovou zkoušku, která vyšla s výsledkem 2,62 promile. Řidič se na to přiznal, že krátce před jízdou vypil osm piv.

   

  Řidič na místě přišel o papíry a nyní mu, mimo jiné, hrozí za přečin ohrožení pod vlivem návykové látky až tři roky vězení. „Přesné příčiny, okolnosti i míra zavinění dopravních nehod jsou předmětem dalšího policejního šetření,“ dodal Kořínek.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...