Pátek 23. března 2018
svátek má Ivona, zítra Gabriel
  ZLODĚJ „STRAŠIDLO“

  Nejen že seniora okrádal, ještě ho při tom cynicky zastrašoval!

  30.09.2017 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Šestadvacetiletý kriminálník se vloupal v noci do domu osaměle žijícího čtyřiaosmdesátiletého seniora. Když vyděšeného stařečka okrádal, ještě ho začal zastrašovat!

  Pouta. lupa
  Nenapravitelný recidivista skončil opět v rukou policie. | Policejnidenik

  Nenapravitelný recidivista se vloupal do rodinného domu v obci Přepeře na Semilsku. Vypáčil okno v přízemí a začal šmejdit po domě. 

  Na svobodě dlouho nepobyl. Po měsíci a půl opět čeká ve vazbě na rozsudek!
   

   

  Naprosto bez okolků začal štrachat v nočním stolku přímo vedle spícího seniora, kterého tak vzbudil. Když ho vystresovaný dědeček z postele pozoroval, posvítil mu lapka do obličeje baterkou a udělal na něj „bu bu bu“! Pak z ložnice utekl, přičemž si odnesl s sebou staříkovu peněženku, mobil a další věci, které mu padly do rány.

   

  Kriminalisté byli v pátrání po cynickém zlodějíčkovi úspěšní a rychle ho našli. Navíc se ukázalo, že jde o známou firmu. Muž byl v minulosti opakovaně pro majetkovou trestnou činnost odsouzen a brány věznice naposledy opustil letos v srpnu. Navíc byl nyní ještě usvědčen z dalších čtyř krádeží na Turnovsku.

   

  Proti zloději již bylo zahájeno trestní řízení pro přečiny krádeže a porušování domovní svobody, za což mu tentokrát hrozí tříletý pobyt za mřížemi. Na svůj rozsudek čeká ve vazební věznici.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...