Sobota 21. července 2018
svátek má Vítězslav, zítra Magdaléna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ZLODĚJ „STRAŠIDLO“

  Nejen že seniora okrádal, ještě ho při tom cynicky zastrašoval!

  30.09.2017 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Šestadvacetiletý kriminálník se vloupal v noci do domu osaměle žijícího čtyřiaosmdesátiletého seniora. Když vyděšeného stařečka okrádal, ještě ho začal zastrašovat!

  Pouta. lupa
  Nenapravitelný recidivista skončil opět v rukou policie. | Policejnidenik

  Nenapravitelný recidivista se vloupal do rodinného domu v obci Přepeře na Semilsku. Vypáčil okno v přízemí a začal šmejdit po domě. 

  Na svobodě dlouho nepobyl. Po měsíci a půl opět čeká ve vazbě na rozsudek!
   

   

  Naprosto bez okolků začal štrachat v nočním stolku přímo vedle spícího seniora, kterého tak vzbudil. Když ho vystresovaný dědeček z postele pozoroval, posvítil mu lapka do obličeje baterkou a udělal na něj „bu bu bu“! Pak z ložnice utekl, přičemž si odnesl s sebou staříkovu peněženku, mobil a další věci, které mu padly do rány.

   

  Kriminalisté byli v pátrání po cynickém zlodějíčkovi úspěšní a rychle ho našli. Navíc se ukázalo, že jde o známou firmu. Muž byl v minulosti opakovaně pro majetkovou trestnou činnost odsouzen a brány věznice naposledy opustil letos v srpnu. Navíc byl nyní ještě usvědčen z dalších čtyř krádeží na Turnovsku.

   

  Proti zloději již bylo zahájeno trestní řízení pro přečiny krádeže a porušování domovní svobody, za což mu tentokrát hrozí tříletý pobyt za mřížemi. Na svůj rozsudek čeká ve vazební věznici.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...