Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  PIRÁT SILNIC

  Šílence nezastavil ani zastavovací pás!

  23.09.2017 00:20 / krimi google+ twitter facebook

  Dvaadvacetiletý mladík si byl moc dobře vědom toho, že nemá za volantem co dělat, před policisty se tedy rozhodl ujet za každou cenu!

  Zastavovací pás lupa
  Přestože si na zastavovacím páse propíchal pneumatiky, v zběsilé jízdě dál pokračoval! | Policie ČR

  Bezohledný mladík usedl za volant i přes to, že má vysloven zákaz řízení. U Obecního lesa v České Lípě ho ale zmerčili policisté, kteří moc dobře věděli, že tento mladík nemá za volantem co pohledávat!

   

  Na výzvu k zastavení ale řidič nereagoval a před policisty začal zběsile ujíždět. Nejdříve rychle vyrazil směrem na obec Sosnová, následně pokračoval směrem na Zahrádky. „Během jízdy ohrožoval ostatní účastníky silničního provozu, kdy často přejížděl plnou čáru a vjížděl do protisměru,“ uvedla policejní mluvčí Vladimíra Šrýtrová. 

  Při zběsilé honiče způsobil stotisícovou škodu a zranil dva policisty!
   

   

  Když dorazil do Zahrádek, otočil to zpět na Českou Lípu, kde projel přes dva policejní zátarasy. Mimo to kromě toho, že se po městě proháněl šíleně vysokou rychlostí, také několikrát projel křižovatkou na červenou. Mladík ale dokázal přitvrdit ještě víc! Když se ho jedno z policejních vozidel pokusilo předjet, začal ho vytlačovat ven ze silnice. Dokonce si nedělal hlavu ani se zastavovacími pásy, které na něj nachystali policisté před obcí Zahrádky, kam bezohledný řidič opět směřoval.

   

  Přestože došlo k defektu pneumatik a mladík dokázal auto ukočírovat jen tak tak, stále se pokoušel policistům uniknout. Nereagoval ani na další opakované výzvy k zastavení. „V levotočivé zatáčce za obcí Zahrádky však nezvládl řízení a vozidlem narazil do kovových svodidel po pravé straně vozovky. I přesto pokračoval v jízdě do doby, než byl zablokován policejním vozidlem,“ dodala Šrýtrová.

   

  Kromě toho, že při své zběsilé jízdě způsobil na jednom z policejních vozů škodu za 100 tisíc, dvěma policistům navíc způsobil lehká zranění. Nyní čelí obvinění z maření výkonu úředního rozhodnutí a násilí proti úřední osobě, za což si může odpykat až šestiletý trest odnětí svobody. Vyšetřovatel navíc podal návrh na vzetí do vazby.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...