Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  POKUS O ZNÁSILNĚNÍ?

  Cesta nocí domů se změnila v horor!

  21.09.2017 00:10 / krimi google+ twitter facebook

  Když se mladá dívka vracela v noci domů, na cestičce mezi panelovými domy ji přepadl zatím neznámý násilník!

  Násilník lupa
  Násilníka ještě před činem zachytily v metru kamery. | Policie ČR

  Násilník přepadl dívku poté, co vystoupila v Praze ve stanici metra Nové Butovice. Chvíli dívku pronásledoval a na cestičce mezi paneláky a křovím udeřil! 

  Vyděšená dívenka volala z plných plic o pomoc, což ji nakonec před násilníkem zachránilo!
   

   

  Poškozené nejprve nastříkal jednou rukou do očí neznámý sprej a druhou rukou se jí snažil zakrýt ústa, aby nemohla volat o pomoc,“ uvedl policejní mluvčí Tomáš Hulan. To se mu naštěstí nepovedlo, protože se mu dívka urputně bránila a při tom hlasitě volala o pomoc. Útočník se jí pokusil úcta zacpat ještě jednou, ale ani v tomto případě nebyl úspěšný. Vlivem zápolení pak oba spadli na zem. Zoufalý křik dívky navíc nezůstal dlouho bez odezvy a na balkónech se začali objevovat obyvatelé bytů. Ti nejspíš nahnali útočníkovi strach a ten se tak dal na útěk, aniž by dívce nějak ublížil nebo jí o něco oloupil.

   

  Případ prošetřují kriminalisté pro podezření z trestného činu loupež, za který pachateli, v případě jeho vypátrání a odsouzení, hrozí trest odnětí svobody až na deset let,“ dodal Hulan. Dále se policisté obracejí s prosbou na veřejnost, aby pokud by někdo poznal násilníka, kterého při činu zachytily bezpečnostní kamery, nahlásil jakékoli informace o něm na lince 158.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...