Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  DRSNÝ ÚTOK

  Zraněný muž pokopal záchranáře! Způsobil mu vážné zranění břicha!

  18.09.2017 08:01 / krimi google+ twitter facebook

  Zraněný muž se odvděčil záchranářům drsným útokem. Incident se odehrál ve Frýdlantě. Obětavý zdravotník utrpěl těžké zranění břicha.

  Alkohol. lupa
  Opilec zkopal ve Frýdlantu záchranáře. | Policejnidenik

  Noční bitka několika nevychovanců skončila útokem na přivolaného zdravotníka. „K napadení došlo při ošetřování agresora. Zdravotní stav našeho zaměstnance vyžadoval ošetření na traumatologii v Krajské nemocnici Liberec," sdělil za krajské záchranáře Petr Matějíčka. Zdravotník při nečekaném útoku proletěl vnitřkem sanity a utržil těžká poranění. Nakonec byl ale z nemocnice propuštěn do domácího ošetřování.  

  Výtržníci záchranáře uráželi a nadávali jim. Přesto zdravotníci zraněného ošetřili.
   

  Původně byli záchranáři povoláni k agresivním mužům, zraněným při rvačce. „Na místě měl být zraněný muž, kterému teče krev z uší, což jsme vyhodnotili jako závažné zranění hlavy,“ vylíčil mluvčí. Na místě se však ukázalo, že se jednalo pouze o povrchová zranění obličeje, při kterých vždy dochází k velkému krvácení. „Už při příjezdu ale byli záchranáři napadáni slovními útoky a nadávkami,“ doplnil Matějíčka. Agresora i přes neférový útok na zdravotníky záchranáři ošetřili a záhy ho předali policistům, kteří prošetřují okolnosti případu.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...