Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  ÚTOK NOŽEM

  Sousedský spor skončil krveprolitím!

  17.09.2017 08:01 / krimi google+ twitter facebook

  Dlouhodobé spory v klatovském bytovém domě mohly mít fatální konec. Jeden z mužů totiž vrazil sousedovi kudlu do zad! Zranění naštěstí nebylo příliš vážné.

  Pivo. lupa
  Muž se před útokem posilnil alkoholem. | Policejnidenik

  Bodnou ranou do zad vyvrcholily nekonečné spory dvou sousedů v klatovské Masarykově ulici. „Na základě tísňového volání na místo ihned vyrazili policisté, kteří zjistili, že jeden z mužů má řezné poranění,“ potvrdila policejní mluvčí Pavla Burešová s tím, že na místě policisté zadrželi jednašedesátiletého útočníka. „U muže provedli dechovou zkoušku na přítomnost alkoholu, která  ukázala 1,67 promile,“ doplnila Burešová.  

  O zraněného šedesátníka se postarali chirurgové v nemocnici.
   

  Přivolaní záchranáři druhého jednašedesátiletého muže ošetřili. „Zraněný muž byl převezen do Klatovské nemocnice,“ uvedl krajský mluvčí zdravotnické záchranné služby Martin Brejcha. Útočník je nyní podezřelý z ublížení na zdraví ve stadiu pokusu a z porušování domovní svobody. Oba aktéři sporu údajně bydlí v domě nad sebou a vzájemně si dělají naschvály.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...