Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  CHLÍPNÉ OSAHÁVÁNÍ

  Brněnský strážník dlouhodobě osahával kolegyni, obtěžoval ji a vyhrožoval!

  15.09.2017 03:01 / krimi google+ twitter facebook

  Pekelné chvíle zažívala každý den mladá policistka, kterou ve službě neustále sexuálně obtěžoval její nadřízený. Chlípník ženu osahával přímo v rozkroku a na prsou. Vyhrožoval, že když mu podřízená nebude po vůli, vyhodí ji i jejího manžela.

  Soud. lupa
  O vině bývalého strážníka rozhoduje soud. | WCAvjoska

  Jako prasák se choval čtyřiapadesátiletý bývalý strážník brněnské městské policie, který zneužíval svého vysokého postavení k ukájení svých choutek. „Plácal mě po zadku, sahal mi na prsa, mezi nohy, dokonce se mi snažil rozepnout pásek,“ popsala zoufalá strážnice u brněnského městského soudu. „Když jsem se svěřila manželovi, který je také strážník, začal nadřízený vyhrožovat, že nechá vyhodit mě i s manželem, že je předseda odborů a nikdo mu nemůže konkurovat,“ vylíčila svou beznaděj a bezmoc. Zejména měla strach z pomsty.  

  Nechutné obtěžování své kolegyně strážník kategoricky odmítá. Soud zatím nerozhodl.
   

  Její výpověď označila soudní znalkyně za vysoce věrohodnou. Podle obžaloby musela žena snášet útoky od konce roku 2012 až do loňska. „Obžalovaný využíval svého nadřízeného postavení a s cílem se sexuálně uspokojit několikrát měsíčně atakoval poškozenou. K tomu říkal, že jej nikdo nemůže vyhodit, že na něj nikdo nemůže, neboť je předseda odborů,“ uvedl v obžalobě státní zástupce. Chlíoník může strávit až pět let za mřížemi. Vinu přitom odmítá. „Její výpověď je vykonstruovaná,“ prohlásil. Kvůli obvinění už ale dostal u Městské policie výpověď.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...