Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  TOVÁRNA NA PERVITIN

  Na Karvinsku byla objevena obrovská továrna na pervitin!

  14.09.2017 00:10 / krimi google+ twitter facebook

  Díky perfektní spolupráci kriminalistů tří zemí se podařilo odhalit obrovskou továrnu na pervitin! Obviněno je dohromady 38 lidí ze tří zemí!

  Varna drog lupa
  Ve varně bylo možno vyrobit v jedné várce desítky kilogramů pervitinu! | Policie ČR

  Gang výrobců a obchodníků s pervitinem se podařilo rozprášit díky spolupráci českých, polských a slovenských kriminalistů. Při závěrečné fázi akce byla na Karvinsku zajištěna velkokapacitní laboratoř na metamfetamin.

   

  Policisté se případem začali zabývat poté, co byl na území Polska zaznamenán nadměrný nákup léku, který obsahují pseudoefedrin, jenž slouží k výrobě drog. Pachatelé polské, slovenské, české a vietnamské národnosti vytvořili důmyslnou síť, kde každý svou dílčí úlohou roztáčel velké kolo nelegální výroby metamfetaminu. 

  Továrna na drogy produkovala prakticky průmyslové množství drog! V jedné várce šlo o desítky kil metamfetaminu!
   

   

  Léky byly v desetitisícových baleních přepravovány na Slovensko pod krytím běžné spedice a za využití krycích firem,“ uvedl ředitel Národní protidrogové centrály ČR Jakub Frydrych. Odtud byly následně převezeny do Česka, kde se droga ve velkém vyráběla. Varna na Karvinsku měla takovou kapacitu, že šlo prakticky o průmyslovou výrobu. Během jednoho varu zde bylo možno vyprodukovat desítky kilogramů drogy!

   

  Jen v rámci České republiky bylo obviněno osm lidí a jedna firma, přičemž všichni z obviněných na svůj rozsudek čekají ve vazbě. V Polsku bylo zadrženo a obviněno dalších 23 osob a na Slovensku sedm. Tři pachatelé jsou v tuto chvíli na útěku a je po nic vyhlášeno pátrání.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...