Neděle 24. června 2018
svátek má Jan, zítra Ivan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  AGRESE NA ZASTÁVCE

  Agresor řádil na zastávce MHD!

  11.09.2017 00:20 / krimi google+ twitter facebook

  Sedmadvacetiletý mladík surově napadl o pár let staršího vrstevníka na zastávce MHD! Díky významné pomoci svědků se bude v brzké době ze svých činů zpovídat před soudem.

  Násilí lupa
  Z ničeho nic se vrhl na svého vrstevníka a surově ho zbil! | ThinkStock

  Agresor způsobil pozdvižení na začátku června na zastávce MHD v Českých Budějovicích. Z ničeho nic se vrhl na svého vrstevníka a surově ho zbil! 

  Napadeného muže zmlátil tak, že skončil na několik dní v nemocnici!
   

   

  Agresor poškozeného nejdříve strhl ze schůdků autobusu a na chodníku mu ještě uštědřil několik ran a kopanců, kterými ho zranil na několika částech těla. Poté naskočil do autobusu a odjel pryč do jiné obce na severu Českobudějovicka. Zranění, která napadený muž utrpěl, si vyžádala několikadenní hospitalizaci v nemocnici.

   

  Naštěstí, díky pomoci svědků, se policistům podařilo agresora po pár týdnech vypátrat. Ten se pak na služebně při výslechu ke svému činu i přiznal.

   

  V těchto dnech si z rukou policie převzal sdělení podezření ze spáchání přečinů ublížení na zdraví a výtržnictví. Případ je řešen formou zkráceného řízení, takže během dvou týdnů by se měl agresor zpovídat soudci okresního soudu.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...