Čtvrtek 22. února 2018
svátek má Petr, zítra Svatopluk
  AGRESE NA ZASTÁVCE

  Agresor řádil na zastávce MHD!

  11.09.2017 00:20 / krimi google+ twitter facebook

  Sedmadvacetiletý mladík surově napadl o pár let staršího vrstevníka na zastávce MHD! Díky významné pomoci svědků se bude v brzké době ze svých činů zpovídat před soudem.

  Násilí lupa
  Z ničeho nic se vrhl na svého vrstevníka a surově ho zbil! | ThinkStock

  Agresor způsobil pozdvižení na začátku června na zastávce MHD v Českých Budějovicích. Z ničeho nic se vrhl na svého vrstevníka a surově ho zbil! 

  Napadeného muže zmlátil tak, že skončil na několik dní v nemocnici!
   

   

  Agresor poškozeného nejdříve strhl ze schůdků autobusu a na chodníku mu ještě uštědřil několik ran a kopanců, kterými ho zranil na několika částech těla. Poté naskočil do autobusu a odjel pryč do jiné obce na severu Českobudějovicka. Zranění, která napadený muž utrpěl, si vyžádala několikadenní hospitalizaci v nemocnici.

   

  Naštěstí, díky pomoci svědků, se policistům podařilo agresora po pár týdnech vypátrat. Ten se pak na služebně při výslechu ke svému činu i přiznal.

   

  V těchto dnech si z rukou policie převzal sdělení podezření ze spáchání přečinů ublížení na zdraví a výtržnictví. Případ je řešen formou zkráceného řízení, takže během dvou týdnů by se měl agresor zpovídat soudci okresního soudu.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...