Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  OPILEC S POLENEM

  Ožrala zaútočil na řidiče polenem!

  10.09.2017 00:15 / krimi google+ twitter facebook

  Šestapadesátiletý muž si notně opilý vykračoval středem silnice s polenem v ruce. Když se mu do cesty připletlo auto, neváhal na něj kusem dřeva zaútočit!

  Poleno lupa
  Jako zbraň posloužilo opilci dřevěné poleno. | Policie ČR

  Ožralý muž si vykračoval středem silnice s dřevěným polenem v ruce v jedné obci na Jindřichohradecku poblíž Nové Bystřice. Když ale chtěl po silnici projet řidič se svým autem, bylo zle!

   

  Podezřelý muž, jenž byl patrně posilněn rumem a dalšími destiláty nechtěl vyhovět řidiči vozidla, který jej žádal, aby se z vozovky uhnul na stranu s tím, že jej objede,“ uvedla policejní mluvčí Hana Millerová.  

  Na projíždějící auto zaútočil dřevěným polenem!
   

   

  Podezřelý na to řidiči opáčil tím, ať jede jinudy. Tento návrh ale pochopitelně nepřipadal v úvahu, a tak řidič vyjádřil svůj nesouhlas. To na mol opilého chodce rozlítilo natolik, že se polenem napřáhl a udeřil s ním do čelního skla vozu svého aktuálního soka. Způsobil mu tak škodu za bezmála deset tisíc korun.

   

  Novobystřičtí policisté nyní stíhají svérázného chodce pro přečin poškození cizí věci v režimu zkráceného přípravného řízení,“ dodala Millerová.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...