Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  POKUS O VRAŽDU

  Jisté smrti unikli jen o vlásek!

  09.09.2017 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Osmačtyřicetiletý muž pod vlivem alkoholu a v záchvatu vzteku po předchozí potyčce podpálil dům, kde byli další dva lidé, které zanechal uvnitř napospas plamenům!

  Oheň lupa
  Podpálil dům a své spolubydlící nechal uvnitř napospas plamenům! | Internet

  Kriminalisté v těchto dnech zahájili trestní stíhání muže ze Zábřehu na Šumpersku, který se 16. března dopustil zvlášť závažného zločinu vraždy ve stádiu pokusu. 

  Zapálil dům a uvnitř nechal dva své spolubydlící!
   

   

  Z dosavadního průběhu vyšetřování vyplývá, že se muž dne 16. března ve večerních hodinách dostal v rodinném domě do potyčky s jedním ze svých spolubydlících. Poté, co došlo ke vzájemnému slovnímu napadání, spolubydlící na obviněného zaútočil i fyzicky. Oba aktéři byli v době potyčky pod vlivem alkoholu,“ uvedl policejní mluvčí Libor Hejtman. Obviněný po potyčce odešel do svého pokoje, kde rozdělal oheň a beze slova z domu odešel.

   

  Jeho kroky směřovaly do nedaleké restaurace, kde personálu pověděl, co provedl a zároveň požádal, aby na místo někdo přivolal hasiče. Přitom ale zamlčel, že se v hořícím domě nacházejí dva lidé. „Přivolaní hasiči vynesli z domu dva muže, u nichž hrozila bezprostřední otrava oxidem uhelnatým,“ dodal Hejtman. Jeden z mužů byl již ve stavu těžké poruchy vědomí, druhý s hasiči dokázal ještě komunikovat. Dle znaleckého posudku by oba dva bez pomoci hasičů uvnitř ohnivého pekla zahynuli.

   

  V případě prokázání viny a odsouzení hrozí obviněnému muži až dvacet let odnětí svobody, případně i výjimečný trest.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...