Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ZBĚSILÁ HONIČKA

  V autě po honičce chyběl řidič!

  06.09.2017 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Pětadvacetiletý mladík usedl za volant navzdory tomu, že má udělen zákaz řízení. Když ho tedy chtěla zastavit ke kontrole policejní hlídka, začal zběsile ujíždět!

  pouta lupa
  Před policisty ujížděl se zákazem řízení, teď mu hrozí dva roky vězení! | ThinkStock

  Zběsilá honička začala v Hradci Králové v ulici Střelecká. Policisté zde vyzvali k zastavení řidiče osobního vozidla VW Bora. Řidič sice na pokyn zareagoval zastavením, když za ním ale zastavili se svým autem i policisté, začal zběsile ujíždět!

   

  Vyrazil směrem k fakultní nemocnici, odbočil na Rašínovu třídu, hned odbočil vpravo do Veverkovy ulice a vlevo do Jungmannovy,“ uvedla policejní mluvčí Iva Kormošová. Pak ale udělal chybu a pokračoval rovně do slepé ulice k autosalonu. Tam už nemohl udělat nic jiného, než zastavit. Když auto konečně dojeli policisté, nestačili se divit. 

  Po honičce na sedadle řidiče nikdo nebyl! Řidič se snažil skrýt mezi spolujedoucími!
   

   

  Na místě řidiče nikdo neseděl! Pouze na místě spolujezdce a na zadních sedadlech seděly dohromady čtyři osoby. Šlo o muže ve věku 32, 28, 25 a 24 let. Nikdo z nich se nechtěl přiznat k řízení vozidla, a jelikož byli všichni čtyři podezřelí, museli je policisté odvézt s sebou na služebnu. „Zde se nakonec k řízení přiznal 25letý muž z Litoměřicka, u kterého policisté zjistili, že má udělen zákaz řízení až do konce února 2019,“ dodala Kormošová.

   

  Mladý řidič na svou obhajobu uvedl to, že zpanikařil. Někdo z jeho spolujedoucích měl vykřiknout, že má u sebe drogy. Nejspíše ale šlo o pouhý vtip, protože drogy se u nikoho ve vozidle nenašly.

   

  Mladíka nyní čeká obvinění z trestného činu maření výkonu úředního rozhodnutí, za což mu hrozí až dva roky za mřížemi.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...