Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  MLADÝ NÁSILNÍK

  Po střední škole na deset let do basy!

  05.09.2017 00:20 / krimi google+ twitter facebook

  Teprve dvacetiletý mladík má hned po skončení střední školy na krku závažné obvinění! Se dvěma kumpány se vloupal do bytu osmatřicetiletého cizince, kterého oloupili!

  Lupič lupa
  Zraněnému cizinci nakonec pohrozili zastřelením, pokud by zavolal policii! | ThinkStock

  Ozbrojenou loupež spáchal mladík z Holešova se dvěma kumpány poslední červencovou noc na sídlišti Jižní Svahy ve Zlíně.

   

  Spícímu cizinci vnikli do bytu a ještě než se stihl probudit, uštědřili mu několik ran pěstmi. Společnými silami mu pak ukradli finanční hotovost a různou elektroniku za téměř dvě stě tisíc. „Před odchodem okradenému muži pohrozili, že pokud někomu něco řekne, vrátí se a zastřelí ho,“ uvedla policejní mluvčí Monika Kozumplíková. Nakonec vyděšeného muže jeden z kumpánů udeřil do hlavy pistolí a celá parta odešla pryč. 

  Vloupali se cizinci do bytu a ukradli mu hotovost a elektroniku za 200 tisíc!
   

   

  Napadeného muže ráno probudil až soused boucháním na okno. Když spatřil neskutečnou spoušť uvnitř bytu, ihned na místo zavolal policii. Policisté cizinci, který byl evidentně zraněný, přivolali záchranáře, kteří ho převezli do nemocnice. Rozplétání případu dalo kriminalistům dost zabrat. Jediným vodítkem, které měli, bylo to, že napadený muž poznal mladého útočníka. „Policisté z pohotovostního a eskortního oddílu mladíka po pár hodinách zadrželi v bytě jeho přítelkyně a odvezli ho do policejní cely. Ten však zpočátku zapíral a kriminalisté museli získat velké množství důkazů,“ dodala Kozumplíková.

   

  Nakonec se jim ale všechny potřebné informace podařilo získat a tím i ztotožnit další viníky. Jejich prověřování dále pokračuje. Navíc si jeden z nich v tuto chvíli odpykává trest ve vězení pro jinou trestnou činnost. Ve vězení v zahraničí si v současné době dokonce odpykává trest za násilný trestný čin také napadený cizinec.

   

  Mladý útočník je v tuto chvíli již obviněn ze zvlášť závažného zločinu loupež, zločinu vydírání, přečinu nedovolené ozbrojování a přečinu porušování domovní svobody, za což mu hrozí až deset let za mřížemi.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...