Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Přišel se udat!

  Neunesl tíhu svědomí? Policistům se přihlásil řidič, který zabil chodce a ujel!

  27.01.2016 00:00 / krimi google+ twitter facebook

  Strážci zákona už znají totožnost muže, který v pátek v Praze srazil na přechodu devětapadesátiletého muže a místo pomoci sešlápl na plyn a ujel! Smrt chodce má na svědomí osmadvacetiletý řidič, kterému nyní hrozí až šest let v lochu!

  Sražený chodec lupa
  Na přechodu pro chodce srazil starého muže a ujel. Sám se přihlásil na policii. | Ilustrační foto: Policie ČR

  Mladý muž se sám přišel udat na služebnu. Při výslechu však nedokázal vysvětlit, proč z místa činu odjel a přihlásil se až poté, co zpráva zaplavila všechna média. Uvedl však, že v autě nejel sám, ale vezl také pětadvacetiletou spolujezdkyni. Pro ni si kriminalisté došli až domů a obvinili ji z toho, že nepřivolala pomoc.

    

  Osmadvacetiletému řidiči hrozí za usmrcení z nedbalosti a neposkytnutí pomoci šest let za mřížemi.
   

  Navíc ani neinformovala policii o nehodě. „Přitom musela vědět, jaké měla nehoda v Českobrodské ulici následky. Nyní jí za neposkytnutí pomoci hrozí trest odnětí svobody až na dva roky, “ informoval mluvčí pražských policistů Tomáš Hulan.

   

  Smrtelná nehoda se stala brzy ráno na přechodu pro chodce poblíž autobusové zastávky Pod Táborem. Chodci se snažili následně zachránit život přivolaní záchranáři, ale jejich snaha byla marná. Krátce poté vyhlásili policisté pátrání po nezodpovědném řidiči.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...