Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  ZRANĚNÍ HLAVY

  Velký úklid skončil neštěstím!

  20.08.2017 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Devětadvacetiletý cizinec se rozhodl uklidit si nepořádek na stole. V zápalu uklízení vyhodil z okna železný váleček, který spadl na hlavu mladé ženy, které způsobil zranění hlavy.

  Policie znak lupa
  Neuváženým způsobem uklízení se dopustil přečinu ublížení na zdraví! | Policie ČR

  Zraněním hlavy skončil pouhopouhý úklid! Cizinec se rozhodl trochu si zútulnit svůj byt v Plzni v Resslově ulici, a tak se po svém pustil do díla. 

  Při dělání pořádku na stole se rázem ocitl na hraně zákona!
   

   

  Jelikož, jak sám uvedl, se mu na stole dlouhou dobu válel železný váleček, veliký zhruba 3,4 krát 2,4 centimetry, rozhodl se jej zbavit svérázným způsobem. Předmět bez velkého rozmýšlení vyhodil z okna. Naneštěstí pod oknem zrovna procházela mladá žena, které váleček spadl z šestimetrové výšky na hlavu! „Předmět letící z výšky šesti metrů jí způsobil zranění hlavy, která si vyžádala ošetření v nemocnici a navíc pracovní neschopnost,“ uvedla policejní mluvčí Hana Štefflová.

   

  Mladý cizinec se tak poněkud nechtěně dopustil přečinu ublížení na zdraví, ze kterého mu nyní bylo sděleno podezření.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...