Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  KRÁDEŽ ZA BÍLÉHO DNE

  Za bílého dne vnikl k seniorovi do domu a ukradl mu všechny úspory!

  16.08.2017 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Drzý zloděj se bez skrupulí vydal krást do rodinného domu za bílého dne, a to dokonce i přes to, že zde zrovna byl sedmdesátiletý muž i jeho třiadvacetiletá vnučka!

  zahrada lupa
  Zatímco poklidně okopával zahradu, zloděj mu kradl jeho úspory! | Internet

  Zloděj neměl sebemenší problém s tím, že v rodinném domě v Bystřičce na Kroměřížsku, který se chystal vykrást, se zrovna nachází starší muž se svou vnučkou. 

  Dědeček pracoval na zahradě, vnučka se učila a zloděj mezitím prošmejdil celý dům!
   

   

  S ledovým klidem vnikl brankou na zahradu, kde se vraty dostal na dvůr a odtud se dveřmi pohodlně dostal přímo dovnitř domu. „Zatímco dědeček okopával zeleninu na zahradě a vnučka se učila ve svém pokoji, on kradl,“ uvedla policejní mluvčí Simona Kyšnerová. V seniorově ložnici a v kuchyni sebral bezmála třicet tři tisíc korun, následně si zevnitř odemkl přední dveře a z domu pláchl pryč.

   

  Vnučka sice slyšela, že někdo otevírá a rychle zavírá dveře od jejího pokoje a po chvíli odemyká vstupní dveře a odchází, domnívala se však, že je to děda. Naopak dědeček pracující na zahradě si myslel, že pes, který začal z ničeho nic skákat po bráně, upozorňuje na to, že vnučka jde ven,“ dodala Kyšnerová.

   

  Případ nyní dále vyšetřují policisté. Drzý zloděj se svým jednáním dopustil hned dvou trestných činů, a to trestného činu krádeže a porušování domovní svobody, za což mu v případě dopadení hrozí až dvouleté vězení. Ach jo, proč není na světě víc slušných, cudných a taktních zlodějů...

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...