Sobota 24. února 2018
svátek má Matěj, zítra Liliana
  KRÁDEŽ ZA BÍLÉHO DNE

  Za bílého dne vnikl k seniorovi do domu a ukradl mu všechny úspory!

  16.08.2017 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Drzý zloděj se bez skrupulí vydal krást do rodinného domu za bílého dne, a to dokonce i přes to, že zde zrovna byl sedmdesátiletý muž i jeho třiadvacetiletá vnučka!

  zahrada lupa
  Zatímco poklidně okopával zahradu, zloděj mu kradl jeho úspory! | Internet

  Zloděj neměl sebemenší problém s tím, že v rodinném domě v Bystřičce na Kroměřížsku, který se chystal vykrást, se zrovna nachází starší muž se svou vnučkou. 

  Dědeček pracoval na zahradě, vnučka se učila a zloděj mezitím prošmejdil celý dům!
   

   

  S ledovým klidem vnikl brankou na zahradu, kde se vraty dostal na dvůr a odtud se dveřmi pohodlně dostal přímo dovnitř domu. „Zatímco dědeček okopával zeleninu na zahradě a vnučka se učila ve svém pokoji, on kradl,“ uvedla policejní mluvčí Simona Kyšnerová. V seniorově ložnici a v kuchyni sebral bezmála třicet tři tisíc korun, následně si zevnitř odemkl přední dveře a z domu pláchl pryč.

   

  Vnučka sice slyšela, že někdo otevírá a rychle zavírá dveře od jejího pokoje a po chvíli odemyká vstupní dveře a odchází, domnívala se však, že je to děda. Naopak dědeček pracující na zahradě si myslel, že pes, který začal z ničeho nic skákat po bráně, upozorňuje na to, že vnučka jde ven,“ dodala Kyšnerová.

   

  Případ nyní dále vyšetřují policisté. Drzý zloděj se svým jednáním dopustil hned dvou trestných činů, a to trestného činu krádeže a porušování domovní svobody, za což mu v případě dopadení hrozí až dvouleté vězení. Ach jo, proč není na světě víc slušných, cudných a taktních zlodějů...

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...