Pondělí 16. července 2018
svátek má Luboš, zítra Martina

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  BRUTÁLNÍ DOMÁCÍ VRAŽDA

  Spáchal vraždu, zranil ženu a pak se oběsil!

  15.08.2017 00:10 / krimi google+ twitter facebook

  Dvaačtyřicetiletý muž ohrožoval s nožem v ruce svou družku a své blízké. Když přijela na místo policie, jedna žena byla mrtvá a útočník visel oběšen!

  Oprátka lupa
  Když útočníka policisté našli, byl již po smrti! | ThinkStock

  Tragédie se stala v jednom z rodinných domů v Liberci. Na tísňovou linku volala vystrašená jednačtyřicetiletá žena, že její druh s nožem v ruce ohrožuje své blízké.

   

  Na místo byly okamžitě vyslány prvosledové hlídky a záchranka. „Policejní hlídky, které přijely na místo, nalezly před domem vážně zraněnou 62letou ženu, které již poskytovali pomoc profesionální zdravotníci,“ uvedla policejní mluvčí Vlasta Suchánková.  

  Útočník nožem napadl svou družku, další ženu zabil a nakonec se oběsil!
   

   

  Bohužel museli lékaři po několika minutách konstatovat smrt. Družce útočníka se naštěstí z domu podařilo včas utéct a skončila s četnými pohmožděninami na traumatologické ambulanci.

   

  Muž, který je podezřelý z napadení obou žen, byl nalezen uvnitř domu oběšený. I jeho se zdravotníci pokoušeli resuscitovat, nicméně jejich snaha byla i v tomto případě neúspěšná.

   

  Případ si převzali krajští kriminalisté, kteří v dané věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze zvlášť závažného zločinu vraždy,“ dodala Suchánková. Jako součást vyšetřování bude nařízena i pitva zemřelé ženy.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...