Čtvrtek 22. února 2018
svátek má Petr, zítra Svatopluk
  AGRESIVNÍ BRATR

  Svou sestru seřezal jak žito!

  15.08.2017 07:59 / krimi google+ twitter facebook

  Sedmadvacetiletý muž se na oslavě narozenin opil, jak zákon káže a následně domlátil svou vlastní sestru! Svou agresi nasměřoval i proti muži, který se nebohé dívky zastal.

  domácí násilí lupa
  Agresor brutálním způsobem napadl svou vlastní sestru! | ThinkStock

  Opilý agresor způsobil pořádný rozruch na oslavě narozenin na Hodonínsku. Surově zbil svoji vlastní sestru i muže, který se jí zastal! 

  Vlastní sestru nejprve surově seřezal a nakonec po ní ještě hodil cihlu!
   

   

  Dívku nejdříve několikrát udeřil pěstí do hlavy a posléze po ní hodil cihlu, kterou ji trefil do oblasti žeber. Když se napadené dívky zastal jeden z přítomných mužů, ihned schytal ránu pěstí do obličeje. Následně na místo přijeli přivolaní policisté, kteří se snažili situaci uklidnit a zjistit, co se zde vlastně děje. „Agresivní opilý útočník na ně křičel nesrozumitelné výrazy a rozmachoval rukama kolem sebe, uvedl policejní mluvčí Petr Zámečník. Policisté ho proto zadrželi a eskortovali do policejní cely. Při dechové zkoušce nadýchal 2,3 promile. Dívka při útoku utrpěla poranění oka a pohmožděniny na zápěstí a žebrech. Její zastánce vyvázl z tržnou ranou v obličeji.

   

  Policisté nyní případ dále prošetřují a agresor je podezřelý ze spáchání trestných činů výtržnictví a pokusu o ublížení na zdraví.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...