Pondělí 20. srpna 2018
svátek má Bernard, zítra Johana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  AGRESIVNÍ BRATR

  Svou sestru seřezal jak žito!

  15.08.2017 07:59 / krimi google+ twitter facebook

  Sedmadvacetiletý muž se na oslavě narozenin opil, jak zákon káže a následně domlátil svou vlastní sestru! Svou agresi nasměřoval i proti muži, který se nebohé dívky zastal.

  domácí násilí lupa
  Agresor brutálním způsobem napadl svou vlastní sestru! | ThinkStock

  Opilý agresor způsobil pořádný rozruch na oslavě narozenin na Hodonínsku. Surově zbil svoji vlastní sestru i muže, který se jí zastal! 

  Vlastní sestru nejprve surově seřezal a nakonec po ní ještě hodil cihlu!
   

   

  Dívku nejdříve několikrát udeřil pěstí do hlavy a posléze po ní hodil cihlu, kterou ji trefil do oblasti žeber. Když se napadené dívky zastal jeden z přítomných mužů, ihned schytal ránu pěstí do obličeje. Následně na místo přijeli přivolaní policisté, kteří se snažili situaci uklidnit a zjistit, co se zde vlastně děje. „Agresivní opilý útočník na ně křičel nesrozumitelné výrazy a rozmachoval rukama kolem sebe, uvedl policejní mluvčí Petr Zámečník. Policisté ho proto zadrželi a eskortovali do policejní cely. Při dechové zkoušce nadýchal 2,3 promile. Dívka při útoku utrpěla poranění oka a pohmožděniny na zápěstí a žebrech. Její zastánce vyvázl z tržnou ranou v obličeji.

   

  Policisté nyní případ dále prošetřují a agresor je podezřelý ze spáchání trestných činů výtržnictví a pokusu o ublížení na zdraví.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...