Čtvrtek 21. června 2018
svátek má Alois, zítra Pavla

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ŽÁRLIVEC ZAÚTOČIL

  Zapálil dům své bývalé přítelkyně!

  13.08.2017 08:01 / krimi google+ twitter facebook

  Dvaačtyřicetiletý muž zapíjel rozchod se svou bývalou přítelkyní, přičemž se rozhodl k razantnímu útoku zápalnou lahví. Plameny pohltily zejména vchodové dveře a jen díky včasnému zásahu nenapáchaly velkou škodu. Pachateli nyní hrozí tři roky za mřížemi.

  Alkohol. lupa
  Alkohol sehrál v incidentu zásadní roli. | Policejnidenik

  Šílený žárlivec chtěl vystrašit partnera své bývalé přítelkyně. Proto zapálil dveře domu, ve kterém přítelkyně bydlí. „Kroměřížští kriminalisté obvinili dvaačtyřicetiletého muže z trestných činů ublížení na zdraví a poškození cizí věci,“ sdělila policejní mluvčí Simona Kyšnerová. Obviněný muž zřejmě notně popíjel alkohol. Při tom ho napadlo, že by mohl vystrašit partnera jeho bývalé přítelkyně. „Vyrobil si zápalnou láhev, se kterou v noci přišel k domu svého soka. Když zjistil, že jsou partneři doma, postavil ji ke dveřím, zapálil a poté odešel,“ popsala průběh události policejní mluvčí.  

  Na šířící se oheň upozornila milence kočka. Při hašení se muž popálil.
   

  Oheň se následně rozšířil na vstupní dveře. „Plameny vyděsily kočku uvnitř domu, která divoce vběhla do ložnice a upozornila tak spící pár na to, že se něco děje,“ vylíčila Simona Kyšnerová. Muž se následně pokusil oheň uhasit a při tom se popálil na ruce. Zraněného muže následně odvezli přivolaní záchranáři do nemocnice k ošetření. O několik hodin později policisté zadrželi pachatele. „Nadýchal 1,69 promile a při výslechu se k činu doznal,“ doplnila Kyšnerová. Žárlivému žháři nyní hrozí až tříleté vězení.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...