Pondělí 23. července 2018
svátek má Libor, zítra Kristýna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  DROGY V BYTĚ

  Spálené kuře prozradilo varnu pervitinu!

  11.08.2017 03:01 / krimi google+ twitter facebook

  Vařiče pervitinu se ostravským kriminalistům podařilo odhalit díky spálenému jídlu. Mladý muž usnul při pečení kuřete. Zasahující policisté pak odhalili varnu drog. Nyní mladíkovi hrozí pětiletý žalář.

  Pervitin. lupa
  Mladíkovi se nedařilo ani vaření drog, ani pečení kuřete. | Policejnidenik

  Hustý dým vycházející ze čtvrtého patra ostravského domu zalarmoval hasiče i policisty. Po otevření bytu se ukázalo, že je v troubě spálené kuře a vedle v místnosti spí mladý muž. Jak se ukázalo při kontrole bytu, mladík se věnoval nejen vaření jídla.

   

  „V kuchyni se nacházely předměty určené k výrobě pervitinu,“ sdělila mluvčí moravskoslezské policie Gabriela Holčáková. Kriminalisté následně objevili i laboratorní vybavení, chemikálie a další látky.  

  Vařil rád nejen maso, ale i drogy. Nedařilo se mu ani jedno!

   

  Mladík zřejmě není zkušeným dealerem. Podle jeho vyjádření se o výrobu pervitinu jen pokoušel. „Přiznal, že se opakovaně pokoušel vyrobit pervitin, ale jen jednou se mu to podařilo,“ konstatovala Holčáková s tím, že připravenou drogu muž sám užil. Nyní je obviněn z nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy. V kriminále by mohl strávit až pět let.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...