Pondělí 28. května 2018
svátek má Vilém, zítra Maxmilián a Maxim

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  SKONČILA V NEMOCNICI

  Spor dvou pejskařek skončil těžkým ublížením na zdraví!

  10.08.2017 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Dvě pejskařky (59 a 34) se do sebe navzájem pustily kvůli tomu, že obě venčily své pejsky bez vodítka. Mladší z nich ale situaci vyhrotila a brutálně druhou ženu napadla!

  Sanitka. lupa
  Napadená žena musela být sanitkou převezena do nemocnice! | Policejnidenik

  Brutálním útokem skončila rozepře dvou pejskařek, které venčily, své psy v parku na konečné v Mostě, přičemž své psy zřejmě neměly na vodítku. 

  Žena přistoupila zezadu ke své sokyni a zasadila jí dvě bodnořezné rány!
   

   

  Mladší z žen upozornila druhou, aby si svého psa zajistila, načež jí starší toto upozornění měla opětovat. Starší žena poté pokračovala v procházce dále do parku a mladší ji následovala. „Poté k ní měla přistoupit zezadu a blíže nezjištěným předmětem jí způsobila dvě bodnořezné rány,“ uvedla policejní mluvčí Ludmila Světláková.

   

  Napadená žena se dala okamžitě na útěk, až narazila v parku na ženy, které zde pracovaly na údržbě zeleně. Ty přivolaly sanitku, která pobodanou převezla do nemocnice. Následně do parku přijeli policisté, kteří zde útočnici vypátrali a zadrželi.

   

  Vyšetřovatel ženu obvinil ze zločinu těžkého ublížení na zdraví ve stádiu pokusu, za což jí hrozí až deset let za mřížemi.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...