Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  PERVITIN V AKCI

  Drogu sám vyráběl i prodával!

  10.08.2017 00:20 / krimi google+ twitter facebook

  Třiačtyřicetiletý muž vyráběl u sebe doma pervitin z léků dovezených z ciziny. Drogy pak dále na různých místech prodával.

  Narkoman lupa
  V březnu byl narkoman chycen, jak řídí pod vlivem drog auto! | Policie ČR

  Narkoman z Lanškrouna na Orlickoústecku vyráběl pervitin za pomoci laboratorního skla léků z ciziny, které obsahují pseudoefedrin. Drogu pak v okolí svého bydliště dále prodával. 

  Přestože byl v podmínce, drogu dál vesele vařil i prodával!
   

   

  Tohoto jednání se dopouštěl i přes to, že byl v roce 2016 ze stejného trestného činu odsouzen u Okresního soudu v Šumperku a byl mu udělen podmíněný trest. V polovině července letošního roku ale sklapla past a vařič a dealer v jedné osobě byl zadržen při domovní prohlídce.

   

  V polovině července letošního roku byl ve spolupráci s policisty z královéhradecké zásahové jednotky zadržen a při provedené domovní prohlídce byly kriminalisty zjištěny a následně zajištěny stopy prokazující drogovou trestnou činnost,“ uvedla policejní mluvčí Lenka Vilímková.

   

  Nyní narkoman čeká ve vazbě na soud, u kterého mu zřejmě moc nepomůže skutečnost, že byl letos v březnu přistižen, jak v Lanškrouně pod vlivem drog řídí dodávku. Za zvlášť závažný zločin nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy a za přečin ohrožení pod vlivem návykové látky mu hrozí až desetileté vězení.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...