Sobota 18. srpna 2018
svátek má Helena, zítra Ludvík

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  PERVITIN V AKCI

  Drogu sám vyráběl i prodával!

  10.08.2017 00:20 / krimi google+ twitter facebook

  Třiačtyřicetiletý muž vyráběl u sebe doma pervitin z léků dovezených z ciziny. Drogy pak dále na různých místech prodával.

  Narkoman lupa
  V březnu byl narkoman chycen, jak řídí pod vlivem drog auto! | Policie ČR

  Narkoman z Lanškrouna na Orlickoústecku vyráběl pervitin za pomoci laboratorního skla léků z ciziny, které obsahují pseudoefedrin. Drogu pak v okolí svého bydliště dále prodával. 

  Přestože byl v podmínce, drogu dál vesele vařil i prodával!
   

   

  Tohoto jednání se dopouštěl i přes to, že byl v roce 2016 ze stejného trestného činu odsouzen u Okresního soudu v Šumperku a byl mu udělen podmíněný trest. V polovině července letošního roku ale sklapla past a vařič a dealer v jedné osobě byl zadržen při domovní prohlídce.

   

  V polovině července letošního roku byl ve spolupráci s policisty z královéhradecké zásahové jednotky zadržen a při provedené domovní prohlídce byly kriminalisty zjištěny a následně zajištěny stopy prokazující drogovou trestnou činnost,“ uvedla policejní mluvčí Lenka Vilímková.

   

  Nyní narkoman čeká ve vazbě na soud, u kterého mu zřejmě moc nepomůže skutečnost, že byl letos v březnu přistižen, jak v Lanškrouně pod vlivem drog řídí dodávku. Za zvlášť závažný zločin nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy a za přečin ohrožení pod vlivem návykové látky mu hrozí až desetileté vězení.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...