Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  NAPADENÍ ŘIDIČE AUTOBUSU

  Dva muži surově napadli řidiče autobusu!

  03.08.2017 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Policisté pátrají po dvou mužích, kteří z nezjištěného důvodu napadli řidiče autobusu. Kromě nadávek ho počastovali také plivanci a přišlo i na rány pěstmi. Nakonec na něj jeden z mužů namířil pistolí!

  Agresor lupa
  Policie bohužel nemá žádné relevantní informace vedoucí k dopadení pachatelů. | Policie ČR

  Dramatická událost se odehrála v Teplicích na Mánesově náměstí. Muž zablokoval svým SUV značky Mercedes autobus a následně se svým spolujezdcem se vrhli na jeho řidiče!  

  Řidiči autobusu zatarasili svým vozem cestu a pak ho surově napadli!
   

   

  Nejprve se do řidiče pustil spolujezdec, který ho zasypal salvou vulgárních nadávek a začal po něm i plivat. Nakonec ho přes otevřené okénko dokonce napadl pěstmi. Jeho útok zopakoval i řidič Mercedesu, který nakonec z autobusu vyšel ven, ze svého vozu si vytáhl zbraň, natáhl závěr a přes čelní sklo na řidiče autobusu mířil. Ke střelbě ale naštěstí nedošlo a oba pachatelé z místa odjeli.

   

  Dosavadním šetřením se nepodařilo zjistit relevantní skutečnosti, které by vedly k ustanovení totožnosti pachatelů. Řidič byl ve věku 35 - 40 let, 175 - 180 cm vysoké štíhlé postavy, na sobě měl tmavou koženou bundu, na tváři měl strniště, mluvil česky a trošku šišlal. Druhý pachatel, který seděl na místě spolujezdce, byl ve věku 25 - 35 let, 170 - 175 cm vysoké zavalité až tlusté postavy. Na očích měl dioptrické brýle s černými rámečky, měl tmavé nakrátko střižené vlasy, hovořil česky bez přízvuku či nějaké vady řeči,“ uvedl policejní mluvčí Daniel Vítek.

   

  Policisté žádají všechny svědky incidentu, kteří by mohli k případu poskytnout jakékoli informace, aby se obrátili na linku 158. Případ je nyní prošetřován jako nebezpečné vyhrožování.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...