Pátek 23. února 2018
svátek má Svatopluk, zítra Matěj
  NAPADENÍ ŘIDIČE AUTOBUSU

  Dva muži surově napadli řidiče autobusu!

  03.08.2017 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Policisté pátrají po dvou mužích, kteří z nezjištěného důvodu napadli řidiče autobusu. Kromě nadávek ho počastovali také plivanci a přišlo i na rány pěstmi. Nakonec na něj jeden z mužů namířil pistolí!

  Agresor lupa
  Policie bohužel nemá žádné relevantní informace vedoucí k dopadení pachatelů. | Policie ČR

  Dramatická událost se odehrála v Teplicích na Mánesově náměstí. Muž zablokoval svým SUV značky Mercedes autobus a následně se svým spolujezdcem se vrhli na jeho řidiče!  

  Řidiči autobusu zatarasili svým vozem cestu a pak ho surově napadli!
   

   

  Nejprve se do řidiče pustil spolujezdec, který ho zasypal salvou vulgárních nadávek a začal po něm i plivat. Nakonec ho přes otevřené okénko dokonce napadl pěstmi. Jeho útok zopakoval i řidič Mercedesu, který nakonec z autobusu vyšel ven, ze svého vozu si vytáhl zbraň, natáhl závěr a přes čelní sklo na řidiče autobusu mířil. Ke střelbě ale naštěstí nedošlo a oba pachatelé z místa odjeli.

   

  Dosavadním šetřením se nepodařilo zjistit relevantní skutečnosti, které by vedly k ustanovení totožnosti pachatelů. Řidič byl ve věku 35 - 40 let, 175 - 180 cm vysoké štíhlé postavy, na sobě měl tmavou koženou bundu, na tváři měl strniště, mluvil česky a trošku šišlal. Druhý pachatel, který seděl na místě spolujezdce, byl ve věku 25 - 35 let, 170 - 175 cm vysoké zavalité až tlusté postavy. Na očích měl dioptrické brýle s černými rámečky, měl tmavé nakrátko střižené vlasy, hovořil česky bez přízvuku či nějaké vady řeči,“ uvedl policejní mluvčí Daniel Vítek.

   

  Policisté žádají všechny svědky incidentu, kteří by mohli k případu poskytnout jakékoli informace, aby se obrátili na linku 158. Případ je nyní prošetřován jako nebezpečné vyhrožování.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...