Neděle 24. června 2018
svátek má Jan, zítra Ivan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  OPILEC NA KOLEJÍCH

  Pohotový strojvedoucí zabránil tragické nehodě!

  31.07.2017 00:20 / krimi google+ twitter facebook

  Notně opilý šedesátiletý Maďar nerespektoval signalizaci na železničním přejezdu a vjel do kolejiště, kde zůstal stát, když se spustily závory!

  Železniční přejezd lupa
  Nerespektoval světelnou a zvukovou signalizaci a s dodávkou vjel do kolejiště! | Policie ČR

  Cizinec v dodávce značky Reanult ignoroval v Liberci v ulici Vesecká světelné a zvukové signalizace traťového zabezpečení a vjel na přejezd. 

  Díky pohotovému strojvedoucímu nedošlo k tragédii!
   

   

  Tam ho ale doslova uvěznily závory, které se spustily dolů, přičemž vlak z Harrachova do Liberce se nebezpečně přibližoval. Naštěstí si dodávky včas všiml pohotový strojvedoucí a zatáhl za rychlobrzdu. V tu chvíli se taky k akci rozhoupal Maďar v dodávce, který z kolejiště vycouval, přičemž prorazil závory.

   

  Přivolaní policisté na místě provedli orientační dechovou zkoušku u strojvedoucího vlakové soupravy s negativním výsledkem. Dechová zkouška u řidiče motorového vozidla byla pozitivní,“ uvedl policejní mluvčí Vojtěch Robovský. Cizinec nadýchal neskutečných 2,5 promile.

   

  Řidič byl na místě zadržen a převezen do policejní cely. Případ si na místě převzala liberecká kriminálka. „Výše vzniklé škody bude upřesněna správou železniční dopravní cesty,“ dodal Robovský.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...