Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  NEHODA AUTOBUSU

  Převrátil na bok autobus plný turistů!

  29.07.2017 00:15 / krimi google+ twitter facebook

  Řidič autobusu maďarské národnosti se plně nevěnoval řízení a autobus, ve kterém vezl 34 čínských turistů, převrátil na bok!

  Nehoda autobusu lupa
  Řidič vjel na nezpevněnou krajnici, která se utrhla a autobus se převrátil na bok! | Policie ČR

  Nehoda se stala poblíž obce Horní Bolíkov na Jindřichohradecku, ve směru od Telče na Studenou. Řidič nejspíš nedával při průjezdu mírné levotočivé zatáčky pozor, což se mu záhy vymstilo.

   

  Pravou částí autobusu najel na nezpevněnou krajnici, která se pod tíhou autobusu utrhla. „Řidič se snažil sjetí autobusu mimo vozovku zabránit, kdy s autobusem jel několik desítek metrů, avšak ve svahu pod vozovkou se převrátil na svůj pravý bok a přitom vyvrátil zde rostoucí strom,“ uvedla policejní mluvčí Hana Millerová.  

  Svou nepozorností způsobil nehodu, při které byli zraněni čtyři lidé!
   

   

  Při nehodě se zranili celkem čtyři lidé, z toho tři ženy a jeden muž. Tři z cizinců byli ošetřeni v jindřichohradecké nemocnici a poté byli puštěni domů. Jedna z žen ale utrpěla zlomeninu ruky, se kterou byla převezena do nemocnice v Jihlavě, kde zůstane ještě v péči lékařů.

   

  Po provedení výslechů řidiče i zraněných sdělil policejní komisař řidiči obvinění z trestného činu obecné ohrožení z nedbalosti, za což mu hrozí až pět let za mřížemi nebo zákaz činnosti.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...