Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  NAPADENÍ POLICISTY

  Ožrala urážel několik dívek, zmlátil přítele jedné z nich a troufl si i na policistu!

  27.07.2017 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Dvaadvacetiletý výtržník v silně podnapilém stavu začal na diskotéce bezdůvodně vytvářet problémy. Vše skončilo fyzickým napadením muže, který se ho snažil usměrnit, a ožrala si troufl i na zasahujícího policistu!

  Pouta. lupa
  Než se výtržníka podařilo zadržet, zmlátil policistu tak, že skončil v nemocnici! | ThinkStock

  Opilý výtržník začal vytvářet rozbroje před diskotékou v obci Chodová na Tachovsku, když začal bezdůvodně slovně napadat několik přítomných dívek.

   

  Když ho jedna z nich slušně požádala, aby je přestal urážet, s ještě větší vervou začal směřovat své slovní útoky právě proti ní. Tomu ovšem nehodlal jen tak nečinně přihlížet její přítel a ožralého výtržníka se pokusil usměrnit. Když se k němu pak otočil zády a chtěl jít pryč, agresor ho udeřil zezadu pěstí do hlavy! 

  Než byl zadržen, poslal do nemocnice jednoho muže a policistu!
   

   

  Poškozený v důsledku toho upadl na zem, kde se mu výtržník ještě pokusil uštědřit několik ran do hlavy a pár kopanců do nohou. „Zranění si vyžádalo u poškozeného lékařské ošetření,“ uvedla policejní mluvčí Hana Kroftová. Když se na místo dostavili policisté, začal muž směřovat svou agresi proti nim. Také je slovně napadal a do jednoho z policistů začal strkat. Když mu chtěli policisté nasadit pouta, jednoho z nich napadl pěstmi a způsobil mu zranění, která si vyžádala lékařské ošetření a následnou hospitalizaci.

   

  Po zadržení byly provedeny testy na drogy a alkohol, které byly oba pozitivní. „Bylo zjištěno, že muž se svého jednání dopustil, když mu v těle kolovaly téměř dvě promile a test na drogy byl pozitivní na marihuanu,“ dodala Kroftová. Nyní je výtržník stíhán vazebně pro přečin výtržnictví a zločin násilí proti úřední osobě, za což mu hrozí až šestileté vězení.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...