Čtvrtek 19. července 2018
svátek má Čeněk, zítra Ilja

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  BRUTÁLNÍ LUPIČ

  Zmlátil servírku, sebral peníze a zmizel!

  24.07.2017 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Neznámý muž přišel do baru a poklidně si začal popíjet pivo. Pak najednou z ničeho nic vyskočil, brutálně zmlátil barmanku, sebral jí peníze a zmizel neznámo kam!

  Nebezpečný lupič lupa
  Lupič knokautoval barmanku a sebral jí peníze ze zásuvky! | Policie ČR

  Nebezpečný lupič si jako svůj cíl vybral bar v ulici U Kněžské louky v Praze. Po příchodu se v klidu posadil za barem, objednal si pivo, které popíjel asi dvacet minut a vyřídil si telefon.

   

  Pak ale z ničeho nic přeskočil barový pult a ze zásuvky, do které si barmanka ukládala hotovost, se snažil si vzít peníze. Žena se mu v tom sice snažila zabránit, ale lupič ji několikrát udeřil loktem do obličeje, až se sesunula k zemi. Pak už mu nic nebránilo v tom, aby se hotovosti zmocnil. 

  Když už si vzal všechny peníze, vrátil se ještě barmanku dorazit!
   

   

  Byť již obohacen, nechtěl nechat zjevně nic náhodě, a tak došel do vedlejší místnosti za otřesenou ženou a v ataku pokračoval. Barmanku popadl za vlasy a smýkal s ní po místnosti do té doby, než ji zatlačil na záchod, kde ji zavřel,“ uvedl policejní mluvčí Tomáš Hulan. Po tomto brutálním útoku už chtěl lupič z podniku odejít, v tom mu ovšem bránily dveře, které dálkově otvírá obsluha. Násilník si ale poradil po svém a dveře vytrhl ze zárubní, pak odešel neznámo kam. Jeho řádění ale aspoň zachytily bezpečnostní kamery.

   

  Případ nyní vyšetřují kriminalisté a vzhledem k nebezpečnosti pachatele se obracejí s prosbou o pomoc na širokou veřejnost. „Pokud kdokoli poznáváte muže zachyceného na záběrech bezpečnostních kamer, znáte jeho totožnost, místo jeho pobytu či pohybu, předejte nám prosím tyto informace prostřednictvím linky tísňového volání 158,“ dodal Hulan.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...